SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jakiś spalacz tkanki tłuszczowej

Wysłana -
Zapraszam więc do podanego przeze mnie działu i sprawdzimy wtedy dietę.
Wysłana -
no wlasnie obawiam sie, ze nie bedzie zbyt dobrze, napisales, ze skonczyles redu, a sylwetka jeszcze mocno otluszczona zwlaaszcza wiscelarnie, gdzie fatu sporo jest w okolicach pasa i narzadow wewnętrznych
Wysłana -
Musisz dopiąć dietę i trochę dłużej poćwiczyć. Nie ma co stawiać od razu na spalacze, to nie magiczne eliksiry. Jeżeli już chcesz coś wrzucić to weź l-karnitynę.
Wysłana -
Co do pirwszych dwóch zdań się zgadzam. Z tym ostatnim niekoniecznie. L-karnityna nie jest dobrą inwestycją.
Wysłana -
Jak już musi coś kupić to lepiej l-karnitynę, na pewno nie zaszkodzi. Jak nie da się kogoś odwieść od zakupu to lepiej polecić coś takiego. Z czasem przyjdzie czas na coś mocniejszego ;)
Wysłana -
osobiscie bym z kolei postawil na suplementacje, ktora pozowli na poprawe wrazliwosci insulinowej, na start zdecydownaie zabieg tego typu by sie przydal
Wysłana -
A coś byście podali konkretnie na tą wrażliwość insulinową. Bo od przyszłego tygodnia będę za granicą i nie chce przerywać treningu i będę musiał się przestawić na trening w warunkach domowych jakieś hantle i ciężar własnego ciałą. Z góry dzięki za pomoc.
Wysłana -
Berberyna, r-ala, ekstrakt z morwy białej, cynamonowca.
Wysłana -
A moje wyliczenia wyszło mi 2260 kalorij do spożycia dziennie, a w aktualnej diecie nie przekracza 2200 kalroij i moje zapotrzebowanie macro każdego dnia inaczej wygląda wpisałem swój BF: 25% i waga 63 kg aktualna. A to moja dieta na 3 dni i kolejne 3 dni. Bo tak aktualnie mam ustawioną dietę co 3 dni zmiana jadłospisu. I dodam że mam pracę siedzącą bez wysiłku fizycznego.


Zmieniony przez - ERKU w dniu 2018-02-12 11:44:44
Wysłana -
Postaw na to co domer Ci polecił ;)
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź