SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiś spalacz tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zapraszam więc do podanego przeze mnie działu i sprawdzimy wtedy dietę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
no wlasnie obawiam sie, ze nie bedzie zbyt dobrze, napisales, ze skonczyles redu, a sylwetka jeszcze mocno otluszczona zwlaaszcza wiscelarnie, gdzie fatu sporo jest w okolicach pasa i narzadow wewnętrznych

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Musisz dopiąć dietę i trochę dłużej poćwiczyć. Nie ma co stawiać od razu na spalacze, to nie magiczne eliksiry. Jeżeli już chcesz coś wrzucić to weź l-karnitynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Co do pirwszych dwóch zdań się zgadzam. Z tym ostatnim niekoniecznie. L-karnityna nie jest dobrą inwestycją.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Jak już musi coś kupić to lepiej l-karnitynę, na pewno nie zaszkodzi. Jak nie da się kogoś odwieść od zakupu to lepiej polecić coś takiego. Z czasem przyjdzie czas na coś mocniejszego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
osobiscie bym z kolei postawil na suplementacje, ktora pozowli na poprawe wrazliwosci insulinowej, na start zdecydownaie zabieg tego typu by sie przydal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
A coś byście podali konkretnie na tą wrażliwość insulinową. Bo od przyszłego tygodnia będę za granicą i nie chce przerywać treningu i będę musiał się przestawić na trening w warunkach domowych jakieś hantle i ciężar własnego ciałą. Z góry dzięki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Berberyna, r-ala, ekstrakt z morwy białej, cynamonowca.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
A moje wyliczenia wyszło mi 2260 kalorij do spożycia dziennie, a w aktualnej diecie nie przekracza 2200 kalroij i moje zapotrzebowanie macro każdego dnia inaczej wygląda wpisałem swój BF: 25% i waga 63 kg aktualna. A to moja dieta na 3 dni i kolejne 3 dni. Bo tak aktualnie mam ustawioną dietę co 3 dni zmiana jadłospisu. I dodam że mam pracę siedzącą bez wysiłku fizycznego.






Zmieniony przez - ERKU w dniu 2018-02-12 11:44:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Postaw na to co domer Ci polecił ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna czy warto przepłacać

Następny temat

kreatyna na redukcji

WHEY premium