SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka wybrać kreatynę ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 131
Witam ,mój staż treningowy to ok.3 lat z przerwami. Kiedyś już brałem odżywkę ,a dokładnie animala shock therapy. Chciałbym teraz kupić jakąś kreatynę ,jednak nie wiem czy mono czy jabłczan i jakiej firmy. Czytałem we wcześniejszych tematach jednak konkretnej odpowiedzi co do tego tematu nie znalazłem. Mógłbym na odżywke przeznaczyć od 100 do 150zł.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
czy wybierzesz cm3 czy mono obojętnie, ale jak już chcesz wybierać to cm3 z treca, a mono z vitalmaxa

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Kreta to kreta, różnicy dużej nie robi jaka, płaci się tylko większą cene za ładniejsze opakowanie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401972
co bys nie wybrał, mono/jablko czy jeszcze inna forme krety to efekt koncowy bedzie podobny, chyba ze ktoras z form dziala na Ciebie duzo lepiej, takie przypadki tez sie zdazaja chodz nie wiem na ile jest to faktycznie sprawa krety

ale jak dobrze reagujesz na mono to nie musisz sie zastanawiac i przeplacac, a jest wiele dobrych do wyboru od najtanszych SFD, Vitala, do troche drozszych jak np te z Olimpu,Universala czy Big zona

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-13 22:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 131
ok ,dzięki panowie za pomoc ;) chyba kupię cm3 treca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401972
tez bedzie jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8869
Kupuj cm3 jedna z najlepszych kreatyn, ciagnij ją nawet 8 tygodni. Pzdr



Zmieniony przez - Thindux w dniu 2012-12-15 05:18:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
cykle 8-12 optymalne.. czasem i dłuższe.. kwestia indywidualna, ale w 4/6 to nie mają IMO sensu [jednostka tygodnie]

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Antyoksydanty przeciwutleniacze potrzebne ? i jakie najlepiej

Następny temat

Antykatabolik/białko wolnowchłanialne?

Wiecej