SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka wialkość ramy do wzrostu??? Prosze o pomoc

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
Witam mam problemik. Składam rower na następny sezon i mam pytanie co do wielkosci ramy. Chciał bym kupic rame idealną na mój wzrost zeby po złożeniu rowerku jak wsiąde na niego zebym wyglądał normalnie a nie jak jakis wiochmen na za małym rowerku.:) Chodzi mi o to ile cali powinna ona mieć żebym dobrze na niej wyglądał. Mój wzrost to okolo 187cm - 186cm i chodzi mi żebyscie mi pomogli z wielkośćią tey ramy bo nie chce kupic za małej:) Pozdrawaim i czekam na odpowiedzi wasze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5285
witam
to zalezy od tego jak jezdzisz, ja mam rower xc, ale moge na nim robic wiele, bo przy wzroscie 185 wysokosc ramy to 17,5 cala bodajrze, stan nad rowerem i podnies kierownik do góry, jesli masz przeswit miedzy rama a jajkami tak z 5 cm to juz jest sporo (podejrzewam ze bedziesz po prostu jezdzic)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
ja bym bral 19

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1320
do xc na twoj wzrost tez jestem za 19"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 552
No mam za miar jezdzic na nim głównie to po twardym ale czasmai może mnie coś walnąć i pojezdzic po jakis zboczach stromych czy po zjazdach itp. Czyli moge brac rame 19??? nie bendzie za mała na mnie ??? Odpiście wiecie chce sie upewnic żebym potem nie miał zonka że kupie rame i sie okaże za mała;/. Odpiście czekam pozdrawaim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
najlepiej jakbys znalazl zlozony rower na ramie jaka chcesz kupic i sam sobie sprawdzil

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
co wy ludzie gadacie z tymi ramami 17,5 lub 19 cali ? w sklepie authora takie ramy sa dla dzieci a duze zaczynaja sie od 24 cali :) jesli macie racje t oco? 26 calowa rama jest dla ludzi o wzroscie 230cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
19 cali to minimum, ja zastanawiałbym się nad 21. Zalezy jak chcesz jeździć, czy po dużych górach czy raczej nie. Jesli po górach, to weź 19. Najlepiej jakbyś pojeździł na rowerze kupmla i sam sprawdził jak ci się jeździ na ramie 19 calowej a jak na 21 calowej.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20 cali bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
i 19 cali i 20 odpada - dziś sprawdzałem, jeżdzi sie na tym jak na BMXksie ... w nastepnym tygodniu bede ogladal wieksze rowerki, mam nadzieje, ze beda wygodniejsze ... ta ksobie mysle i dochodze do wniosku, ze najwygodniej mi sie jezdzi na rowerze szosowym :) dopiero one maja dosc duze i wygodne ramy no ale nie nadaja sie za bardzo w teren :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening biegowy-pomoc

Następny temat

Co zrobiliscie w tym roku?

WHEY premium