SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka przedtreningowka z kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10037

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga / wzrost

85/180

Staż treningowy

po przerwie 3 miesiace

Cel cyklu

sucha masa

Stosowane już wcześniej suplementy

monohydraty

Stosowane wcześniej spalacze

scorch, olimp tse, dyma burn, jakis wynalazek z geranium

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

od 0 do +200 kcal, w zaleznosci od dnia, ograniczenie wegli

Przewidziane finanse na cykl

200-500 zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
Czesc,
wrocilem bo dluzszym czasie na silownie. Aktualnie cwicze 3 miesiac, jako, ze wypadlem nieco z tematu suplementow prosilbym o rade.
Potrzeba mi jakas mocna przedtreningowke z kreatyna, jej celem ma byc przedewszystkim pobudzenie i dzialanie anaboliczne, pompa jest na dalszym miejscu. Moglibyscie cos polecic bez wzgledu na cene oraz optymalny produkt cena/jakosc?

Nie chce nic z geranium.

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
saw możesz spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
j/w smialo https://sklep.sfd.pl/Trec_SAW-opis606.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-22 16:02:48

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17487
Tak wlasnie przegladam sobie forum i opinie to pomyslalem nad saw + jakis cm3, ewentualnie animal pump ale to chyba ze wzgledu na sentyment do tej firmy. Dzieki chlopaki, sprobujemy tego sawa w takim razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
ja jestem na cyklu no xplode z cm3,skupienie super,wytrzymalosc super,ale pompy to nawet przy 2 mirkach nie czuje(,po wypiciu odrazu troche wchodzi ,na treningu tez ale bez rewelacji)dawkowanie juz tez zwiększalem,to po nitrobolonie II mialem super pompe,trningu nie szło skonczyc taka bomba,kumpel zamawial teraz w sfd sklepie sprzet wziolem sobie na sprobe 8 saszetek SAWA,jestem tego ciekaw,co to bedzie.Jutro sprobuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20029
bierz MP Assoult miazga;)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 48 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2449
Tak jak Ampuł pisze, MP ASSOULT jest dobry, fakt faktem cenowo droższy niż SAW ale efekty też dużo lepsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
najlepiej zprobowac obu i wyrobic sobie opinie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 956 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13062
MP assolut tego nioe probowałem,ale dzisiaj wziołem pierwsza dawke sawa 10g i odrazu inny trening.Duzo,duzo lepszy od tego całego xploda,chec treningu ,pompa wszystko było,a nie do 40g x-ploda dojsc i pompa taka jak normalnie na treningu.Sama dawka o sobie mówi 10g a 40g. Na kazdego inaczej działa,ale wedle mnie SAW bije BSN.TEgo xploda to moge za poł ceny komus sprzedac,prawie cała puchaduzo osób go chwali.

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2013-01-23 20:03:12

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2013-01-23 20:04:23

Zmieniony przez - kinek21 w dniu 2013-01-23 20:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336117
BSN świetnie smakuje ale w działaniu Saw mocniejszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II + Mutant Mass

Następny temat

W jakiej kolejności stosować suplementy przy redukcji.

WHEY premium