SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jaka przedtreningowka?

Wysłana -
hej wam
Wiem ze to banalny temat ale dawno zadnej nie bralem juz pare lat i nie wiem co jest obecnie na topie. Wiec ostatnio bralem kreatyne monohydrat, pozniej dolozylem, beta alanine, cytruline i efekty byly super. Prosze was o pomoc co teraz moge dorzucic do kreatyny?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tutaj masz duzy wybór :
https://www.sfd.pl/sklep/Przedtreningówki-k154.html 
Wysłana -
Jak zależy Ci na pompie mięśniowej to np. Allnutrition Hero Pump może się fajnie sprawdzić: https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_Hero_Pump-opis35071.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMIooffr8XC3AIVRbbACh3P4gm3EAYYASABEgK3GvD_BwE 
Wysłana -
Dobrze było by wiedzieć czego oczekujesz od pre
Wysłana -
w sumie to co mozna dorzucic do kreatyny ogranicza jedynie nasza wyobraznia. wybor jest szeroki
od produktow wykazujacych dzialanie synergistyczne z kreatyna jak beta-alanina, poprzez suplementy odzywcze do picia na treningu jak BCAA, poprzez specjalne mieszanki ktore maja na celu podniesc efektywnosc samego treningu, jak wspomniane przedtreningowki
dla jednego wystarczy sama kofeina, dla drugiego juz nie
Wysłana -
Kofeina do kraetyny to troche malo. Mam porownanie: ostatnio bralem kraetyne , beta alanine, cytruline. W czacie brania skonczyla mi sie beta alanina i sila momentalnie spadla a dalej bralem kreatyne i beta alanine. Jesli chodzi o BCAA to lipa przeciez,pelno jest na temat bcaa na youtube.
Wysłana -
Nie wkrecaj sobie i nie oglądaj za dużo fantastyki . Dostałeś odpowiednie rady , co z tym zrobisz to już Twoja sprawa
Wysłana -
Pprzem83
Mam porownanie: ostatnio bralem kraetyne , beta alanine, cytruline. W czacie brania skonczyla mi sie beta alanina i sila momentalnie spadla a dalej bralem kreatyne i beta alanine.

jak sie skonczyla i nadal brales?
Wysłana -
Na pewno jest to działanie psychiki. Suplementy nie działają w ten sposób. Nie są to magiczne substancje.
Wysłana -
Skonczyla sie tylko beta alanina ( pomylilem sie ) Nie bylo to dzialanie psychiki, momentalnie jak przestalem brac beta alanine sila poszla na dol, sam nie moge w to uwierzyc ale tak bylo
Wysłana -
Beta alanina to nie jest turbo doładowanie czy jakiś anabolik . Różnica będzie w dłuższej perspektywie i nie aż tak znacząca
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź