SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka przedtreningówka po FinaFlexie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
Witam !

Szukam odżywki równie dającej kopa jak Stimul Finaflex, ale tak jak on, pod treningi MMA.

Bardzo opłacalne opakowanie, dawki powyżej 1 porcji trzepały mi organizmem, a 1 miarka, 3/4 miarki idealnie wpasowały się pod treningi.

Nie czułem żadnej nadto pompy (przeszkadza przy walkach)

Co Panowie i Panie polecacie na teraz, co jest na topie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Megabol stara Polska firma ale produkty słabe np.białka czy osławiony TESTOSTEROL ale jak pisałem co kto lubi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ale jak stimul Ci pasował to nie widzę sensu szukania czegoś na siłę jak ten produkt już masz sprawdzony i wiesz ze działa na Ciebie dobrze.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
witaj, obecnie na topie jest gold fury, jednak posiada rowniez pompery,
zerknij rowniez na psychotic.

ogolnie, osoby podatne na pompe miensiowa, moga miec z nia problemy awet po takich dodatkach w pre, jak kreatyna czy ba, poniewaz posiadaja one budowe majaca w skladzie grupy guanidynowe, co powiazane jest z wbudowana arginina,
wteyd rozwiazaniem bedzie dodatek lizyny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
no ale miałem go dosyć długi okres czasu, w związku z czym wypadałoby raczej zmienić

Jakie macie zdanie dot. np High Kicka z IHS ?

Psychotic widzę, że się cenią 160zł za puchę, a golden fury znowu taki pod siłownie bardziej składem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tak, fury bardziej pod BB, ale w mnieszych dawkach moze dac rade w SW tez kwestia czy podatny jestem na pompownaie
co do High Kicka, wolalbym KUMITE a Activlaba
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
hmm ot może to kumite, pamiętam że jak już coś wziąłem z aakg w składzie, to nie mogłem kulać bo mi przedramiona pompowalo, nawet kreatyna tak działała, o dziwo jablczan nie. O ile to nie moje placebo, ale tak bylo :)

Dzieki TomQ!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
Kimite tez stosuje osobiscie na treningach kulturystycznych:) dziala calkiem fajnie. nie pompuje, ale za to wprowadza niezly stan skupienia uwagi, dodaje tylko nieco kofeiny wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
zamówiony kumite, w dodatku cena .. Activlab to jednak Activlab ")

pozdrawiam, Sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
troche nie doceniany jest Activ przez osoby trenujace, a robic calkiem ciekawe suple

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 287 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3589
i nie przepłacamy za "logo" :) Ja polecam, szczególnie jabłczan i bcaa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
dokladnie:) u mnie w stalej suplementacji bcaa, kreatyna, bialka, zma i pre od nich

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co brać po kreatynie?

Następny temat

kofeina

WHEY premium