SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka przedtreningówka na pobudzenie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
Witam wszystkich forumowiczów, zwracam się z prośbą o podanie nazw środków pobudzajżcych o średniej sile (tak żeby nie wyje*ało mnie z butów, bądź zatrzymało serducho) na wieczorne siłownie. Gdyż jak wracam ze szkoły ok. 16-17 to już jestem strasznie styrany i można zapomnieć o wykonaniu porządnego treningu. Moja waga to 73kg przy wzroście 180cm. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miche pokaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1653 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28701
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
sory za narusznie zasad regulaminu, niestety nie moge edytowac/usunac wypowiedzi. Diety jako takiej nigdy nie mialem, jednak staram sie dostarczyc jak najwiecej organizmowi (duzo owocow i ryz w miare mozliwosci) stąd, że na siłownie jade wprost ze szkoly to trudno o konkretne wegle. Sęk w tym że w okresie jesienno/zimowym zmęczenie potęguje pogoda i ogólna ciemnica (w okresie letnim nie mialem tego problemu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401969
moze trzeba by troche zmienic /poprawic odzywianie, to tez moze miec wplyw na zmeczenie, brak checi itd..
a jak nie chcesz to kup sobie kofeine w kapsach,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
jeżeli chodzi o przedtreningowki to jadłem tylko AAKG (ok. 2msc temu) od olimpu ale to bardziej na pompe niż pobudzenie, przez pierwszy tydzien moze jakos na mnie działało, lecz później musialem zwiekszyc dawke prawie dwukrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
wielkie dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST- Muscle Pharm Assault/ APS creatine creapure / cel: MASA/ by:Sony299

Następny temat

Zestaw na extra cykl do 400zł - co wybrać ?

Wiecej