SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka piłka do ±100zł?

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 315
Moja piłka jest już w opłakanym stanie, więc postanowiłem kupić nową. Na oku mam Telstar 18 Top Replique, ale czegoś nie rozumiem. Ludzie jednocześnie piszą, że Top Replique lepsza od Top Glider, ale jednocześnie, że szyte piłki lepsze od klejonych. Czytałem stare posty, więc nie wiem, czy aktualne. Miałem do czynienia z obydwoma z ME 2016, ta Reploque mi się mocno pozdzierała, ale była dobra przez rok (mało grałem), a Glider była super, ani trochę się nie zdzierała, ale jak wleciała w krzaki po paru miesiącach to zrobiła się dziura, a piłki poten zapomniałem z boiska, i ktoś ją "pożyczył". Grałem wtedy na asfalcie. Teraz będę grał na trawie. Także pytam, jaka piłka na trawę do 100zł?

Spólny

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Za moich czasów nie ważne jaka marka miała być itp, wazne ze w ogóle była i było czym grać, piłek w tym przedziale cenowym jest taki ogrom że człowiem by zgupiał.

JaK GLIDER BYŁA SUPER TO TAKĄ TEŻ KUP PONOWNIE

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 18 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 315
Ale to było kiedyś, teraz tylko na trawie miałem z finału LM 2017 takiego nie Glidera, ale też świecąca i szyta, a zrobił się szmelc, a kupiłem w lutym, poszarpana, gra się średnio, powietrze ucieka.

Spólny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
każda piłka nawet się ocierając o trawę po jakimś czasie się poprzeciera.

Poszukaj takiej piłki z atestem FIFA
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy pilkarze biora sterydy?

Wiecej