SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odzywa w wieku 15 lat

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62
Witam, mam 15 lat i ćwiczę około 1.5 miesiąca. Mam 181 wzrostu i ważę 83 kg. I mam pytanie czy mogę brać kreatynę żeby mieć siłę i żeby trochę biceps urósł bo mam 30 cm i pytanie czy nie będzie to miało to jakichkolwiek skutków ubocznych.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Witaj,
na tym etapie jest zdecydowanie za wcześnie na kreatynę, ponieważ ona nie będzie mogła pomóc. Gdy dopiero zaczynasz, a tak jest efekty są na tyle szybkie, że suplementacja kreatyną już niczego nie przyśpieszy
Zadbaj o sensowny trening, dobre odżywianie i chwila moment siła i łapa pójdą do góry

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Biceps to nie wszystko , lepiej skup się na treningu calosciowym .
Na kreatyne przyjdzie jeszcze czas .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Potrenuj chociaż sumienie z pół roku, potem o suplentach pomyslisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
A ja czekam tylko aż dojdziesz do momentu w którym zrozumiesz, że biceps to tak naprawdę najmniej użyteczny mięsień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 62
Okej dzięki to nie będę niczego brał :D Można zamknąć, pozdrawiam.


Zmieniony przez - nks190 w dniu 2018-07-09 23:09:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja po rocznej przerwie

Następny temat

Spalacz z sfd

WHEY premium