SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odzież na siłownię (odprowadzająca pot)?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Mam nadzieję, że odpowiedni dział. Z jakiego materiału odzież powinna być wykonana, aby odprowadzała pot? Bawełna ma to do siebie, że sama wchłania wilgoć, więc to średnie rozwiązanie. Zastanawiam się nad koszulkami Adidasa z serii Clima365, niby poliester, dla mnie jak plastik, ale może mają jakiś system który odprowadza wilgoć z ciała?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1744
ASNF
ogólnie się przyjęło żeby nie odświeżać tematów, w których ostatni post był 4-6 miesięcy temu (zależnie od działu)

czasami ktoś odświeży, żeby napisać jakąś bzdurę, totalnie nie zwiazana z topiciem - wtedy wiadomo co się dzieje


ale dobrze piszesz, dlatego nie dostałeś ani nagany, ani bana - jednak na przyszłość miej na uwadze datę ostatniego wpisu

No i nie odpowiedziałeś na podstawowy ABSURD for i wzajemnie wykluczającą się logikę tej sytuacji.
Jak odpiszesz na już istniejący, który DOTYCZY twojego zagadnienia ale jest za stary. Jak napiszesz nowy to jęczenie "ale już są o tym tematy"...
Albo rybka albo pipka!
Lepiej "odświeżać" istniejące tematy czy zapychać tysiącami nowych o tym samym?

Oczywiście ten mój wpis kwalifikuje się pod to :D
"czasami ktoś odświeży, żeby napisać jakąś bzdurę, totalnie nie zwiazana z topiciem - wtedy wiadomo co się dzieje "

Ale zanim go ktoś usunie to może - pomyśli - i w końcu rozwiąże ten absurd typu: "Nie dopisuj do istniejącego! Ale nie zakładaj nowego bo już taki jest!"

"Po tym mistycznym wydarzeniu zacząłem wierzyć w życie okołoziemskie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
takie systemy nazywają się, o ile się nie mylę, CLIMACOOL czy jakoś tak, wtedy latem ,,chłodzi". W Decathlonie są niezłe rzeczy, w tym cenowo, np firmy Kipsta. Ogolnie przejrzyj ten temat, to kompendium po prostu tego, co kupić i za jaką cenę: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=15571 

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
Osobiscie polecam koszulki Under Armour HeatGear,- poliester i elastan jako materiał,faktycznie jak "plastik" ale taki materiał idealnie odprowadza pot,koszulka dopasowuje sie do ciała nie krępując ruchów i naprawde warto( nie są to tanie ubranka) wydać raz i cieszyć sie długo :)

Nie zaczniesz dziś,nie zaczniesz nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciuszki odprowadzające pot to najmniejszy problem jaki może być i raczej strata hajsu ale to tylko moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
Dlatego sam się zastanawiam czy inwestować w coś oddychającego czy kupić kilka białych koszulek Stedmana po 12 zł.

O UA słyszałem, ale ceny zaporowe jak na mój budżet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 475
Na popularnych portalach aukcyjnych mozesz znalezc używki z USA za 50% ceny albo nawet i taniej używki.Naprawde warto

Nie zaczniesz dziś,nie zaczniesz nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136808
KamiD, Ty się po prostu zastanów, czy trenujesz aż tak hardkorowo że potrzebujesz udogodnienia w postaci oddychających ciuchów. Planujesz interwały w terenie, z ciężarami, trening Sheiko, 8x8 Girondy, Shotguna czy tam wynalazki Thibedau?;) Bo jeśli nie, to na normalnej siłce z klimatyzacją trzaśniesz tego splita bez problemów. Bez kitu, a co ja mam powiedzieć jak w ciągu kilku upalnych letnich godzin musiałem z kolegami ściągać TIR-a 15 ton? Sól się na koszulce wytrąciła... Imo białe koszulki na siłkę kiepski pomysł, szybko się umarzesz i będą nie do odeprania. Kurde, chyba tylko ja jestem taki dziwny że na siłkę chodzę w bawełnianych koszulkach ze szmatexu i radośnie brudzę je magnezją

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 259 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2679
^To nazwy z jakiś hentai?

Wiesz, miałem już zamawiać moje ulubione koszulki Stedman po 10 zł sztuka, ale tak się złożyło, że szukając używanych spodenek na allegro wszystkie były poliestrowe, a jako, że uważałem poliester za chooyowy materiał to i zacząłem czytać dlaczego tak jest. No i tak się zaczęło, że do sportów to lepszy, bo są oddychające itd. więc i o koszulach tak pomyślałem.
Kupię z trzy bawełniane i jedną używkę Under Armoura bo wyhaczyłem na Allegro, zobaczymy co z tego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
KamiD
Mam nadzieję, że odpowiedni dział. Z jakiego materiału odzież powinna być wykonana, aby odprowadzała pot? Bawełna ma to do siebie, że sama wchłania wilgoć, więc to średnie rozwiązanie. Zastanawiam się nad koszulkami Adidasa z serii Clima365, niby poliester, dla mnie jak plastik, ale może mają jakiś system który odprowadza wilgoć z ciała?


Jeżeli pytasz stricte o siłownie to ja tam przeważnie w cieplejszych okresach latam na krótkich spodenkach bez koszulki, a jak się robi zimniej to biegam w odzieży takiej bardziej pod bieganie teraz kupiłem bluzkę z długim rękawe z burbeck - http://napieszo.pl/78-bieganie-odziez#/producent-brubeck (ta niebieska na dole) ogólnie powiem tak, ciepła odzież na pewno się przydaje na siłowni do momentu rozgrzania - potem już (przynajmniej u mnie) jest dobrze.
Po za tym nie jestem zwolennikiem kupowania ubrań tylko do siłowni - tak przynajmniej mogę spokojnie wyjść w tym na rower czy pobiegać.

... znowu polubiłem żelastwo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
patrz na daty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1169 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6480
ASNF
patrz na daty


Niby tak, ale to mnie zawsze wkurza na forach - jak człowiek odkopie trochę interesujący go temat to patrz na daty, jak założy nowy temat to - wyszukiwarka i tak w kółko.

W sumie sam od kilku dni jestem na etapie szukania troszkę odzieży troszkę sprzętu i tak zdarza się czasami coś odświeżyć.
1

... znowu polubiłem żelastwo.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla ŚwieŻakow:)

Następny temat

Do rozdania mamy 29 AKTYWACJI Mutikarnetu BeFree typu pre-paid OKSystem!

WHEY premium