SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odżywka na masę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
Cześć,

Pracuje mocno fizycznie. Przerzucam często duże ilości towaru. Moja waga spadła z 76 na 70 przy wzroście 189.
Chciałbym zwiększyć ją do jak najwyższego poziomu - około 80kg.
Jeżdżę co drugi dzień po kilkadziesiąt km rowerem - rekreacyjnie, wolnym tempem.
Staram dostarczać do organizmu jak najwięcej składników. Jem sporo, ale nie za często. Bywa często tak, że po śniadaniu kolejnym posiłkiem jest obiat po pracy - około 8h.
Rano jakieś zwykłe śniadanie - kanapki z wędliną, płatki owsiane na mleku. Dość obfity obiad w nie regularnych godzinach. Kurczak, ryż, jakieś owoce. Zupa warzywna. Na kolacje lekki sererk, chleb itp.
Potrzeby czegoś co wspomoże moją dietę. Coś co będę mógł pić przez te kilka godzin pracy.
Samo białko nic nie da, dlatego pomyślałem nad Gainerem.

Tylko jaki?
Najlepiej jakby dało się rozpuścić w mleku i pić przez te kilka godzin.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160244 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233728
witaj, przede wszytskim zadbac musisz o nadwyzke kaloryczna, aby przytyc, co do gainera zerknij na
https://sklep.sfd.pl/SFD_Mass_Activator-opis26680.html 
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 21
W zaleceniach trzeba spieszyć zaraz po przygotowaniu, a chciałbym czasami zrobić i pić przez kilka godzin podczas pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160244 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233728
jak bedziesz odpowiednio przechowywal, w chlodzie, to nie powinno nic sie z nia dziac, tym bardziej jak bedziesz robil w wodzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadwyżka nadwyżką zależy z czego zje 6 tabliczek czekolady i ma nadwyżkę , sorry ale niektórym trzeba wytłumaczyć że z odpowiednio zbilansowanej diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja osttanio trzymałem wpc z osianymi przez ponad 8 godzin w robocie i było ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
z tego co opisałeś, to jesz bardzo malutko nawet jakbyś nie miał pracy fizycznej, a jeszcze ją dodając to można powiedzieć, że masz "bardzo restrykcyjną dietę redukcyjną" Oblicz swoje zapotrzebowanie, spróbuj policzyć około chociaż ile kalorii i makroskładników spożywasz i trzeba dopracować odżywianie i wtedy ewentualnie dorzucić gainer jak nie dasz rady "przejeść" tego do pracy jak masz problem z czasem na jedzenie możesz robić szejki które wciągniesz w 30sekund, twaróg owoce, płatki owsiane, ryże kasze, masło orzechowe, olej kokosowy, miód... możliwości wiele dodatkowo możesz też pomyśleć o piciu w pracy izotoników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3017
albo kup białko i podjadaj masło orzechowe jak lubisz aby podbić kcal. Białko na wodzie może spokojnie postać kilka godzin nawet nie w lodówce, z mlekiem trochę gorzej. Wszystko zależy ile kcal potrzebujesz dobić i jak to ma się rozłożyć na makro. Myślę, że odżywka białkowa + np. wafle z masłem orzechowych to naprawdę fajna opcja by coś wrzucić między posiłkami. Gainer jak najbardziej ok ale dużo tego typu odżywek to wpc z węglami prostymi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porównanie i ocena - białka

Wiecej