SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odżywka 80 lub 90%białka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc
Czytając opinie na temat odżywek wysokobiałkowych stwierdziłem że olimp nie warto kupować.Zaproponujcie coś innego ale w niezbyt wygórowanej cenie.
Pytam o białko 80 lub 90% ponieważ mam tendencje do odkładania tkanki tłuszczowej. Może polecicie coś co na was dobrze podziałało

max
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:>

hehe spoko, ale to ty ciągle inaczej interpretujesz słowo "mięcho" i tylko chciałem zwrócic na to uwage. a to, że mam troche troche bezpośredni styl bycia to wiem.... heh



Zmieniony przez - acid w dniu 2002-04-28 22:22:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
im wieksze opakowanie tym taniej jak nie masz pieniedzy to zloz sie z kumplem u cybera serwatka optium nutrion 4,53kg za 290zl w 1wszy poniedzialek mca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z Olimpu 80% Egg protein jest dobre. Ale dwie pozostałe (Provit i System 80) to badziew. Dobra jest Hi-tec protein 90%, WPC Fitmax, Serwatka Trec, WPC Scitec, Bio-Design MLO i oczywiście serwatki Ultimate.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem dlaczego Olimp 80 jest badziewiem.Stosuję tylko tę odżywkę bo wyraźnie widać rezultaty - większa gęstośc mięśni i całkiem nieżle buduje masę.Wiadomo że odżywka to nie testosteron i ktoś się może uśmiechnąć jak powiem że poprawia rzeźbę ale tak jest naprawdę w moim przypadku!

Tyson!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tyson, jeżeli Olimp 80 Ci wchodzi to bardzo dobrze. Napisałem, że to badziew bo jest na słabszych komponentach (głównie soja), ale może Twój organizm właśnie na takie kompozycje białek reaguje najlepiej. Każdy jest inny. Znam gościa, który przez kilka miesięcy jechał na serwatkach Prolaba, więc na extra odżywkach, a potem psioczył że nie miał efektów i już więcej tego nie kupi. Tak więc dla każdego coś innego. A jeśli wchodzi ci Olimp 80 to trzymaj tak dalej.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi kilka osob doradzilo X-TREME z inkosporu(podobno ma 95%)
Narazie zre aminokwasy ale jak mi sie skoncza to kupuje wlasnie to.

Ma druga dziewczyna to KREATYNA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbaty mówisz że olimp 80 oparty jest na słabszych aminokwasach - czyli soja? Przecież wyraźnie pisze ,ze jest to białko jaja i serwatki -czyli pierwszorzędne źródło aminokwasów a soja jest tu jedynie dodatkiem o czym świadczy ilość choliny i inozytolu (składników lecytyny jakie zawiera soja) -120mg, 73,5mg - to ilość bardzo niewielka stąd wiadomo ,że soja nie jest podstawową bazą produktu.Z resztą jak ktoś woli przereklamowane produkty amerykańskich firm to jego sprawa.Wiem coś o tym i możecie mi wierzyć lub nie ale większość tych aminokwasów made in usa nie widziało Ameryki , a jeśli już to są to ostatnie z ostatnich - bo pomyślcie sami -koszta produkcji w usa i u nas, doliczcie transport i pośredników -więc wychodziło by na to że amerykańskie koncerny do tego chyba doplacają.Ale taka natura Polaka-psychicznie lepiej się czuje jedząc coś amerykańskiego co dobre aminokwasy przypominać moze tylko wyglądem,bo Polskie kojarzy z Produktami typu Polonez.

Tyson!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tyson tak BTW od białka nie poprawi ci sie gęstość mięcha.. od niczego zreszta sie nie poprawi - no chyba że kombinujesz coś z genami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie porównujcie olimpu czy innego ścierwa do np. Prolabu. Polskimi firmami mozna sobie d... podetrzeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tyson, jeśli chodzi o używanie drugorzędnych odżywek Made in USA, to popieram Cię w 100%, co można wywnioskować z innych moich wypowiedzi. Natomiast Olimp 80 jest niestety głównie oparty na białkach sojowych. Reszta białek (jaja, serwatki) jest w niewielkich ilościach. Podobna sytuacja ma miejsce w Provicie i Fitmax 80. I zawartość choliny i inozytolu nie ma tu nic do rzeczy, gdyż składniki te dodawane są do odżywek w odrębnym preparacie. Ale jeszcze raz podkreślam, jeśli Ci to wchodzi to jedź na tym cały czas i mów o tym na forum. A ty Acid uszanuj zdanie innych ludzi, nawet jeśli różni się od Twojego i jeśli wtrącasz się do kulturalnej dyskusji to rób to kulturalnie i operuj argumentami, a nie tylko hasłami typu "Olimp to g****", bo w ten sposób jesteś po prostu mało wiarygodny.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ile razy mozna pisać to samo? Takich dyskusji było tu mnóstwo.

Ale niech ci będzie - weźmy chociazby hmb olimpu. lipa, braciak nie miał zadnych efektów. kupilem mu ultimate to wogóle inna bajka, chociaz nie wierzył w jego działanie. miałem glutamine olimpu - kompletna tandeta - trzeba jesc minimum 20 tabletek dziennie! po pierwsze jest za***iscie nieekonomiczne (50zł tygodniowo za 5g/dziennie glutaminy to ja podziękuję) i nie zdrowe (chyba ze lubisz truć swój układ pokarmowy). A co do reszty to chyba tylko gainer robia jako taki, bo chyba tylko cukru nie potrafią spieprzyć. Nie mówie juz o reklamach w gazetach, gdzie obiecują złote kokosy po l-karnitynie, która również GÓW*O
daje. tym samym nie różni sie dla mnie niczym od firm sprzedających sie w tv-marketach i straciła firma Olimp bardzo dużo w moich oczach. To co sie wydaje tanio, w rzeczywistosci jest bardzo drogo, wystarczy spojrzeć ile śmieci siedzi w ich produktach. To samo dotyczy sie innych firm z naszego rynku - megabol, hitec, weider, trec. Nie mówie wszystkich, bo sa jeszcze takie jak Multipower które jednak sa bardzo drogie. I nie wiem czemu produkty z USA sprowadzane przez cybera miałby miec gorsza jakość czy tez byc z drugiej półki. Jak popatrzyłem na żelatynowe kapsułki hmb Kaizena to tylko na śmiech mnie zebrało gdy pomyślałem o tabletkach olimpu.
Kazdy ma swoje zdanie, ale niech nikt mi nie próbóje wciskac, ze polonez jest lepszy od forda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie mięśnie

Następny temat

therma pro i zgaga ???

WHEY premium