SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka motywacja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co Was głównie motywuje do tego,aby zrzucać zbędne kilogramy,żeby dbać o własną figurę?

Czy tylko(a może aż?)dla dobrego samopoczucia,dlatego,ze to lubicie...a może żeby się spodobać płci przeciwnej??:)
Jak to jest z Waszą motywacją??


truska
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Mnie glownie motywuja kobiety ... ale w wieku 22 lat mam zamiar wystapic w zawodach Strong Man wiec jakis cel jest pozatym fajnie jest byc wiekszym...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To życze powodzenia na zawodach !!!

A inni co?Ćwiczą bez motywacji???

truska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepsze samopoczucie, ładny wygląd.
Żeby moje córki i żona w przyszłości nie musiały wstydzić się za wygląd swojego starego.

macek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
U mnie wiadomo, że duże znaczenie maja zawody, ale sama dla siebie też chcę dobrze wyglądać, lepiej się czuć, być sprawniejszą, no i żeby zwracano na mnie uwagę, bo kocham być rodzynkiem, a umięsniona i zgrabna dziewczyna jest rzadkim widokiem

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maceek - super,dobrze,że się troszczysz o swoją rodzinkę))
Xena-właśnie,co do tego widoku umięśnionej kobiety....ostatnio jakoś ich nie widać,albo jakieś chodzące szkielety albo...w drugą stronę:)


truska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zoltka w jajkach

Następny temat

MLEKOPAK

Wiecej