SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Jaka jest roznica? Co wybrac?

Wysłana -
Witam otoz zaczynam swoja przygode z silownia i musze zaczac od budowania masy. Przegladajac rozne strony przekonal mnie do siebie produkt PVL Mutant Mass, ale zauwazylem ze jest produkt o nazwie PVL Mutant Mass New. Chcialbym sie dowiedziec czym sie roznia? I jezeli czyms sie roznia to ktory polecacie wybrac?
Albo moze lepszym wyborem bedzie Mass Attack?
O mnie:
Wzrost: 183
Waga: 66
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Mutant Mass to nic innego jak worek cukru, lepiej popracuj nad dieta.
Wysłana -
Jeszcze kilka lat temu , mutant to był najczęściej polecany na tym forum a teraz to worek cukru
Jak to się wszystko zmienia .
Kolego spójrz na skład i porównaj sobie , znajdziesz różnice
Wysłana -
a pomijając pytanie główne, skoro tak wyczytałeś to rozumiem, że znasz cel stosowania takiego produktu?
Wysłana -
flex1976
Jeszcze kilka lat temu , mutant to był najczęściej polecany na tym forum a teraz to worek cukru
Jak to się wszystko zmienia .
Kolego spójrz na skład i porównaj sobie , znajdziesz różnice
Bo kilka lat temu patrzylismuy wszyscy na obrazek z przodu, teraz doroslismy i nauczylismy sie odwracac worek i czytac sklad
Wysłana -
To teraz mnie zaskoczyliście. Co byście mi polecili? cos sprawdzonego i dobra marka? Zalezy mi wiadomo na szybkich efektach. Chciałbym osiagnac wage 80 kg.

Zmieniony przez - Luee0 w dniu 6/28/2018 2:14:42 PM
Wysłana -
tutaj masz ranking
http://www.sfd.pl/art/Rankingi/Odżywki_na_masę_ranking__najlepszy_gainer-a1100.html 
Wysłana -
Luee0
To teraz mnie zaskoczyliście. Co byście mi polecili? cos sprawdzonego i dobra marka? Zalezy mi wiadomo na szybkich efektach. Chciałbym osiagnac wage 80 kg.

Zmieniony przez - Luee0 w dniu 6/28/2018 2:14:42 PM

I dodaj jeszcze , ze w miesiac bys chcial tyle przytyc ?
Czy ewentualnie 2 mce wchodza w gre ?

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-06-28 14:47:54
Wysłana -
6 tygodni max
Wysłana -
W kwietniu wazylem 56 wiec ;) udalo mi sie do tego czasu przytyc 10 kg. Wiem ze na wszystko trzeba czasu, tylko chce sie wspomoc bialkiem, zeby szybciej osiagnac zamierzony efekt.
Wszedlem na podany link i na 1 miejscu jest DEVIL MASS to dobrze rozumiem ze bedzie on najlepszy?
Swoja droga tak hejtujecie ten Mutant Mass a ma tam 7 miejsce.

Zmieniony przez - Luee0 w dniu 6/28/2018 4:13:09 PM
Wysłana -
bodowa masy miensiowej to proces bardzo mozolny, przy dopracowanej diecie, dobrym treningu i odpowiendim czasie na wypoczynek zbudujesz okolo 500g na miesiac miesa, jak sie postarasz.

co do gainera i tak bedzie to tlyko niewielki procent calosci diety, wiec mozesz pozostac przy klasycznym mutancie
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź