SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dobrać diete przy kreatynie?

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Chciałbym sie dowiedziec jaka dobrać diete przy łykaniu kreatyny(Olimp Mega Caps)?! I czy w ogóle jest mi potrzebna dieta.
Waże 70kg, wzrost 180cm
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 168
W innym poście piszesz, że masz 15 lat i dopiero zaczynasz ćwiczyć.. Może poczekaj z kreatyną, a pomyśl o diecie i w momencie wystąpienia braków pomyśl a jakimś gainerze, ew. WPC...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2322
Zależy od celu cyklu. Jeśli przy wzmożonym wysiłku siłowym nie dostarczysz odpowiedniej ilości składników odżywczych to nie sądzę że zobaczysz jakiekolwiek efekty. Do tego nakłada się jeszcze sporo czynników np. trening. Jednak odpowiedni sposób odżywiania tyczy się ogólnie treningów na siłowni i celu jaki chcesz na niej osiągnąć. Sama kreatyna nie wymaga jakiś specjalnych zmian w diecie. Chcesz efektów w tym sporcie to pilnuj tego co jesz na co dzień, a nie tylko na cyklu kreatynowym.
1

"Pain is temporary, pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli co, wpiepszać co się da, smiadanie dość obfite, 2 sniadanie(w szkole) z 3 kromeczki, objad, 1 danie(jakaś zupa) i 2 danie, po mniedzy objadem a kolacja ćwicze i na kolacje tak w miare(zeby sie nie przejeść)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Podstawą przy budowaniu masy mięśniowej jest zawsze dobre odżywienie. Jeżeli zamierzamy stosować kreatynę, to raczej po to, aby przyspieszyła nam "prace budowlane" w obrębie mięśni. Kreatyna bardzo chętnie się na to zgodzi, pod warunkiem, że damy jej dobry materiał do budowy. Bez odpowiedniego jedzenia efekt będzie niestety ograniczony. Kreatyna jest dodatkiem do diety a nie odwrotnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wszystko spoko tylko, że ja nie ogarniam tej diety... nie wiem jak ją ułożyć i w ogóle... Nie mam czasu robić sobie jakiegoś ryżu czy czegoś...
Wpiepszam prawie wszystko ograniczyłem troche słodycze a poza tym to nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4626
gościu, są tematy na forum odnośnie diet, poszukaj. Ryż to 15min roboty..

Poczytasz, ogarniesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
Nie mam czasu robić sobie jakiegoś ryżu czy czegoś
w takim razie nie masz czasu na ten sport

zacznij uprawiać bierki, grać w szachy- tam nie trzeba mieć diety!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli zdecydowałem się na diete. Jaka powinienem dobrać: co jeść i kiedy a co nie?!
Byłby ktoś tak dobry i doradziłby mi coś...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Może jeszcze podaj swój staż treningowy bo masz dopiero 15lat o ile dane w profilu są poprawne. Jeśli dopiero zaczynasz to nie potrzebne Ci są takie środki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwicze od 5 miesięcy. Wszystkie dane w profilu są jak najbardziej prawdziwe, waga-70kg, wzrost-180cm reszte też podać (obwody w bicu i klatce) ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html  nic wiecej do zycia nie trzeba :) wszystko jest na forum tylko trzeba sie do tego stosowac:) pzdr a na kretke za wczesnie poczekaj rok jak zaczniesz ogarniac co i jak to pomysl o tym

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niedoczynność tarczycy, a suplementacja.

Następny temat

Mleko. Gdzie kupić.?

WHEY premium