SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
Czy mozecie mi powiedziec jaka dieta jest najlepsza na utrate tłuszczyku tz ile bilaka węglowodanów i tłuszczów?

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Sama dieta nie wystarczy. Zeby stracic pare kilo trzeba jeszcze odpowiednio trenowac. Podziel posilki na 5-6 dziennie w niewielkich porcjach.

Rano mozesz na czczo "chodzic" na stepperze.

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
dzieki ale chciałabym jeszcze bardziej szczegółowo , wiem ze marudze ale chyba po to tu jestesmy by sobie pomagac?

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
W sprawie diety nic ciekawego nie moge powiedziec bo jak to mowia stosuje drakonskie metody :)
Pozatym sam sobie opracowywalem i nie jest za rewelacyjna mysle ze powinny wypowiedziec sie Panie jako chlop z gor mam inne wymagania ... :)

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dieta:3gr białka na kilogram masy ciała.węglowodany-około 100gr.tłuszcz do 50(najlepiej nienasycony i wielonienasycony)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poeksperymentuj też z niełączeniem białka i węglowodanów w jednym posiłku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
Dziekuje Domioniko!
Tylko ze ja od 4 dni nie jem chleba, ziemnieków, makaronu i innych mącznych potraw. Nie jem miesa wieprzowego a wołowe tylko z griila.Oczywiście o słodyczach nie wspomnę bo to normalne ze nie mozna ich jesc przy diecie. Za to jem warzywa (surowe i gotowane) duzo nabiału, pije 4 litry wody nie gazowanej dziennie, czasami jakis tuńczyk lub ryba gotowana.
Ale nadale niewiem czy to dobre rozwiazanie. Człowiek mysli ze sie dobrze odzywia bo same warzywa itd ale do konca nie jest pewien czy to ok! Zalezy mi na szybkiej utracie tłuszczyku!

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli mogę Ci coś zasugerować, to spróbuj zastosować Metodę Montigniaca tzn. branie pod uwagę indeksu glikemicznego. Oczywiście zwiększenie dawki białka byłby wskazany np. 1,5g na 1kg masy ciała. No i ruch. Od marca schudłam tak bez problemu 11kg. Biegam 4x w tyg. po 45min przy tętnie 160. To działa!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
Galena mozesz mi powiedziec o metodzie : Montigniaca

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwięcej informacji jest na stonie www.montignac.com Jak będziesz chciała coś więcej się dowiedzieć np. o produktach to napisz daj znać. Naprawdę polecam))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2457
Galena a moze podasz mi swoj email?

Marieta
Gadu-Gadu 1284

Marieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer roku ---> kisiel!!!

Następny temat

Nogi!!!

WHEY premium