sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Jaka długość gryfu i masa obciążenia do sztangi

Wysłana -
Mam zamiar zakupić gryf łamany, prosty i 2x krótki. Ostatni będzie to raczej 30cm. Wszystkie będą to gryfy standardowe, nie olimpijskie. Jaką długość powinien mieć gryf prosty i łamany?
Jakie obciążenie kupić (masa)? Będzie to początkowo na redukcję, potem na masę lub siłę.
Z jakiego sklepu (internetowego) kupić gryfy i obciążenie?
Z góry dzięki.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Prosty uniwersalny 180cm A 30 cm to jakoś dziwnie mało na sztangielki.obciążenie odbieraj do swoich warunków i możliwości. Możesz kupić 200kg A co z tego jak i tak nie użyjesz ;) .
Wysłana -
W sztangielkach jest błąd. To są 40cm fi 30mm. A co z długością gryfu łamanego? Na atlasie biorę 50kg na klate.
Wysłana -
Aaa. Mam 178 wzrostu
Wysłana -
długoś gryfu łamanego nie ma większego znaczenia
Wysłana -
jak zaczynasz, ze 100kg obciazenia styknie, gryf prosty 180 minimum, lamany j/Remik bez znaczenia
fi 28/30 standard, tylko zwroc pozniej uwage na krazaki i otwory
Wysłana -
Ok. A w jakim sklepie to kupić? Internet. Mam 14 lat. 100kg to nie za dużo? I ile jakich obciaznikow kupić?
Wysłana -
na poczatek zupełnie wystarczy ci 60-70 kg , jak cos to zawsze mozesz dokupic. kup napewno 4x10 4x5 4x2.5 i z 8 kilogramowych, sam gryf długi będzie z 7-10 kg ..zaczynasz dopiero wiec siłą pewnie srednia to tez dokładac bedziesz co cwiczenie male obciazenia
Wysłana -
A jaki sklep internetowy polecacie?
Wysłana -
ja polecam O L X i uzywany sprzet bo czesto sezonowi zapalency wysprzedaja po dobrych pieniadzach
Wysłana -
A cos nowego? Mam możliwość rozliczenia się z VAT-U, więc cenowo wyjdzie mniej więcej to samo.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź