SFD.pl Trening w domu

Dodaj odpowiedź

Jaka bieżnia elektryczna za ok.3000zł

Wysłana -
Witam wszystkich :)

Szukam bieżni elektrycznej w cenie około 3000zł (z przesyłką), która miałaby możliwość podłączenia przez bluetooth do pasa Polar H7 tak, aby do programów HRC wykorzystywany był pomiar z tego właśnie czujnika. Pas może być też dołączony do bieżni - chodzi mi po prostu o to, żeby nie trzeba było trzymać dłoni na sensorach i żeby pomiar był na tyle dokładny na ile się da. Zamierzam biegać głównie właśnie z użyciem tego typu programów, żeby utrzymywać puls na odpowiednim poziomie i zmaksymalizować spalanie tkanki tłuszczowej.

Kluczowe parametry:
Bieżnia musi mieć możliwość składania do pionu(i blokadę składania),
rozmiar pasa bieżni ok 140x45 cm.
Moc silnika w trybie ciągłym min. 2,5KM.
Dopuszczalna waga użytkownika: min 120kg

Spędziłem już kilka dni na przeglądaniu ofert i zamiast robić się coraz jaśniej, to mam wrażenie coraz większego skołowania ;)

Co sądzicie o tej: https://goo.gl/R1Ou9B
albo o tej: https://goo.gl/Xq5MKZ

W ogóle ciekaw jestem opini o bieżniach marek takich jak Sapphire, Hertz, BH Fitness, HMS czy też HopSport - czy tylko bieżnie takie jak Kettler są warte uwagi?

Z góry dziękuję za (p)odpowiedzi!

Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
nie używam takich sprzętów, ale często biegam,więc ze tak zapytam...ładna pogoda się zrobiła,dlaczego nie biegać na dworze?
Wysłana -
Nie mam za bardzo terenów, które by były dla mnie do sforsowania ;) I.e. w okolicy same góry i góreczki i to asfaltowane, a ja nie czuję się na siłach, żeby po takim terenie biegać. Może kiedyś. Chciałbym zacząć od bieżni.
Wysłana -
Yorki były na starej siłowni nawet wytrzymała była, patrz która ma najmocniejszy silnik i najdłuższy pas i najszerszy. Większość jest na tych samych podzespołach i robiona w chinach inne tylko są plastiki
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź