SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka Kreatyna i BCAA + cos jeszcze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3554

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1554
witam

chcial bym prosic o pomoc osoby orientujace sie w temacie
chce zrobic zakupy, dobra kreatyne, dobre aminokwasy i...
przegladalem strony na SFD i to co mi wpadlo w oko to:
- Olimp Anabolic Amino 5500 Mega Caps
- TREC Creatine micronized 200 mesh
- Olimp Massacra - 1375g
- TREC CM3 90/180caps
- HI TEC Creatine powder 250g
- HI TEC Amino Anabol 200caps

+ ktorys z tych dwoch jako dodatkowy preparat
- ULTIMATE Horse Power 1000g
- UNIVERSAL NUTRITION Storm

bede tez bral bialko - ostrowie

prosze o jakies wskazowki do w/w reparatow ktore z nich sa najlepsze w dzialaniu, amoze proponujecie cos innego co ma sprawdzone silne dzialanie.
interesujemnie glownie kreatyna i aminokwasy + cos na doladowanie organizmu.
a moze cos z animala?

przy oazji pytanie czy do aminokwasow i krety mozna smialo stosowac spalacz tluczu? np jakis venom?

i jeszcze jedna wazna sprawa, chcial ybm jesli mozecie zebyscie napisali mi ile mam tego zakupic, tzn wiemy ze np branie jednej puszki moze byc zbyt mala iloscia, ale branie 3 czy 4 puszek rowniez mija sie z celem bo po pewnym czasie preparat juz tak na nas nie dziala wiec przy kazdym preparacie prosze o podanie najlepszej wskazanej ilosci do zakupienia.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): http://img831.imageshack.us/i/zdjcie0175k.jpg/

Wiek: 180

Waga: 105

Wzrost: 180

Cel cyklu: redukcja + sucha masa

stosowane już wcześniej suplementy : bialko kreatyna odzywki wegl-bialk animalpack

Uprawiane inne sporty: trohe boksu

stosowane wcześniej spalacze : venom

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: mnostwo

przewidziane finanse na cykl: 600zł

uwagi i sugestie: prosze o podanie konkretnych nazw produktow (moze byc wraz z linkami do sklpeu sfd) + ilosc ajka powinienem kupic aby stosowanie mialo sens....dziekuje

Staż treningowy: 10

Zmieniony przez - 69vader69 w dniu 2011-04-17 19:51:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
jak jest dieta, to ja bym to tak zrobił:

- Olimp bcaa mega caps. (2x5 blistów)
8 caps przed siłowym, 8 caps po siłowym
- HI TEC Creatine powder 500g (2 puchy po 250g)
5g rano codziennie, 5g po siłowym
- ULTIMATE Horse Power 1000g (1)
porcja przed siłowym

bede tez bral bialko - ostrowie

Jak chcesz spalacza, to kup opakowanie np. roxy lean, albo ripped freak i bierz 1 porcję naczczo. pamiętaj, że blokuje to apetyt, i możesz nie być zadowolony z cyklu


a moje zdanie jest takie: chcesz zrzucić fat, i nabrać suchej masy - rekomp - do tego potrzeba diety wyliczonej co do grama... więc albo nabierzesz mięcha na cyklu odpuszczając spalacza i jedząc jak facet, albo odstaw kreatynę, kup masę bcaa, obniż kalorie, dodaj aeroby i się zrób na lato.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Masz diete?
I zdecyduj redukcja czy masa?
Jaki staż?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401977
Zmieniony przez - wincol w dniu 2011-04-17 20:07:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13054
z kreatyny polecam cm3 .jak narazie lepszej kreatyny nie miałem
sam dawkuje teraz DT 4 rano 4 przed/po treningu DNT 4 rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1554
volvo93 a te blistry bcaa masz namysli zielone czy w czarnym opakowaniu? jest miedzy nimi roznica jakosciowa?
a co do kretypisales o hi tecu a pozniej o Ultimate Nutrition Horse Power, ktory jest polaczeniem jak widze Kre-Alkalyn , esteru etylowego kreatyny i jabłaczanu 3-kreatyny.
to mam brac kreatyne z h teca i jeszcze to, czy tez to jest opcja wyboru?

tak na marginesie ktos z was stosowal kiedys Universal Nutrition Animal M-Stak lub Universal Nutrition Animal Cuts?

wiem ze to dwa rozne produkty interesuje mnie jednak ich skutecznosc.
mieliscie z tym stycznosc?

Zmieniony przez - 69vader69 w dniu 2011-04-19 00:12:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLEMENTACJA PRZY PSC

Wiecej