SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka Kawa najlepsza?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Witam. wiadomo ze jednym znajbezpieczniejszych spalaczy jest kawa...przez pewien czas piłem kawe Guaranesse bo miała jeszcze guarana ktora równiez pobudza(co jest bardzo dobre przed aerobami) ale cóz...pije juz kawe z 4 czubatych łyzek(guaranesse) i hmmm niewiele mnie to pobudza) Zrobiłem wiec przerwe od picia kawy (jakies 2 tyg) i teraz napiłems ie znowu...ale niestety dalej bez jakich wiekszych (odczuwalnych) efektów
Mam 2 Pytania!

1 Czy picie kawy mimo tego ze nie czuje sie jej efektów(pobudzenie zauwazalne) i tak wspomaga spalanie tk. tłuszczowej?

2 Jaka kawa jest wedlug was najlepsza? Chyba chodzi tutaj o najmocniejsza taka ktora najbardziej pobudza(zaznaczam ze nie mam zapazacza cisnieniowego)

Pozdro i thx za odp:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
1. Tak wpsomoga termogoeze, i nawet jak nie odczuwasz pobudzenia, dziala
Spojrz do postu Siba..Jego nawet effka nie rusza, nawet przy zwiekszonych dawkach nie odczuwa zadnego pobudzenia, a wyciol si ejak zyleta..

2.Kawa jak kawa...Wlasciwie moje ulubione to zwykla prima, mouxwell house i jacobs. Guaranesse raz chyba pilem, i tz spoko.. Nahgorsze te te za 1zl w lidlach jakis

Szkoda ze nie ma podanj zawartosci guarany w guaranessie bo kij wie ile tam jej moze byc, a guarana sama nie pobudza tlyko wzmaga dzialanie kofeiny, stad warto laczyc te 2 rzeczy

Ja ogolnie pije kawe z 6 lyzeczek 2-3 razy w tyg przed treningiem i kopie caly zcas b. fajnie

PzDr.
1

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
jak na moje oko troche przesadzasz, 3 lyzeczki kawy to juz jest duzo, a 6 ja zawsze z 3 robie + 2 mc tauryny i jest konkretnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
3 łyżeczki rozpuszczalnej
Tylko Nesca czerwona wydaje mi się że najbardziej kopie.

Warto kofeinę łączyć z guaraną i/lub tauryną niektórzy mówią że te subst. wzmacniają koffe, ja prywatnie nie zauważyłem zbyt wielkiej różnicy.

Spróbójcie też mocnej fusiastej kawy, wydaje mi się że ona klepie jeszcze bardziej niż rozp. a fusy można wykorzystać do masażu ujędrniającego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Rozpuszczalna ma mniej kofeiny.....
A guarana jak mwoisz i jak wzyej pisalem, wzmaga dzialanie kofy, a konkretniej wydluza.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
Możliwe że przedłuża, pod tym kierunkiem nie sprawdzałem działalności guarany. Warto też dodać o innych środkach które wspaniale pasują z kawą...
ale to już chyba do innego działu(efka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644


Wiadomo, ale do effki to wypadalo by miec jakis staz, i zdrowiwe w normie, szczegolnie serducho

Spalacze typu-Thermal pro, czy thytorherm, podobno tez b.fajnie pobudzaja, ale ja bym takich poczatkujacym nie polecal
1

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ostanio myślałem na rozpuszczalna i sypaną i wkoncu wymyśliłem ze owszem ma mniej koffy w sobie rozpuszczalna
Ale z Sypanej nie pijemy przecież fusów
Mnie osobicie kopie bardziej rozpuszczalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
ja pije fusiasta kawe tylko bo ona ma wiecej koff. cóz...wypije zakupiana dzis wossebe i wracam do guaranessy:)
albo dokupie guarane w tab:)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 310 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10903
spróbuj innej kawy, np. Nescafe ale nie gold
albo jeszcze innej rozpuszczalnej najwyżej nasypiesz wiecej i wtedy na 100% poczujesz moc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12718
Ja pije 3w1 Nescafe i jest git, bardzo mi smakuje

PAIN IS TEMPORARY, PRIDE IS FOREVER

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Potrzebna Pomoc... Za dużo masy :(

Wiecej