SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zwiększyć wzrost?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5425

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 357
Witam, serdecznie nazywam się Arek. Mam 15,5 lat za chwilę 16 lat :/. Jestem niski mam 172/173 cm wzrostu i waze 55 kg. Moi rodzice ni są za wysocy. Ojciec ma 169 cm a matka około 173 cm. Mój wymarzony cel to 185 cm :D. Jak mogę urosnąć? Nie chce sobie nic wstrzykiwać!. Mogę brać leki lub inne rzeczy tylko jak urosnąć? Warto dodać, ze nic nie trenuje.
Czy ten poradnik jest dobry?
Link: https://www.sfd.pl/Poradnik_Jak_zwiększyć_WZROST.-t475122.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Amg27
Młody jestes , bez stresu - jeszcze urośniesz i nie musisz nic brać bo Twój organizm sie rozwija do 21 roku życia Wiec masz jeszcze 5 lat . Daj mu czas i go nie poganiaj . A poza tym 172/173 to nie jest wcale mało Wiec nie fiziuj młody


dokładnie inna sprawa że teraz zrobiła się jakaś mania wzrostu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
nie istnieje bezpieczny sposób, który u zdrowego człowieka mógłby wpłynąć zauważalnie na wzrost. Jedyne co możesz zrobić, to zadbać o dostarczanie dla organizmu wszystkich niezbędnych elementów + dołożyć odpowiedni tryb życia, czyli sport, sen + odpowiednie jedzenie, które dostarczy wszystkich niezbędnych aminokwasów, kwasów tłuszczowych, witamin, minerałów itp.
Resztę zrobi za ciebie genetyka i fizjologia, czyli urośniesz tyle, co gdzieś tam głęboko masz zapisane.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-02 19:49:13
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 357
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Nie jestem za prewencyjnym suplementowaniem wapnia, czy potasu. Często można sobie bardziej zaszkodzić niż w jakikolwiek sposób pomóc. Z kwasem foliowym podobna sytuacja.

magnez z b6 możesz sobie łykać, whey ewentualnie jeśli wychodzi ci za mało białka w diecie, preparat sciteca jak już kupiłeś to moża zjeść. Wymiennie dla wapnia warto d3+k2.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-02 20:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 357
Dziennie pije 1L wody i 1L mleka. Na siłownie będę chodził od połowy Lutego. Czy mogę oczekiwać w przyszłości na jakiś duzy wzrost?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
to ogranicz to mleko do 1 szklanki, wrzuć inne produkty nabiałowe i zwiększ trochę ilość wody, różnego rodzaju - wysokozmineralizowanej, źródlanej - każdej.
oczywiście możesz, ale nie licz że ten wspomniany litr mleka cokolwiek zmieni


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-02 21:15:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 357
Czyli przez 1 miesiąc łykać te rzeczy, które brałem. Potem od połowy lutego siłownia. Codziennie jedzenie, jajka na miękko i na twardo. Picie 1L wody? Czy coś dodać byś mógł wypisać mi to punktach czy coś? Jutro kupuję drążek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Masz dopiero prawie 16 lat, jeszcze mozesz podskoczyć jak na ten wiek ile to tego nikt Ci nie powie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
nie wiem jak z innymi płynami, ale optymalnie żeby przynajmniej te 1,5l czystej wody wchodziło
czemu siłownia dopiero od lutego? dobre jedzenie, trening i sen dadzą kilkukrotnie lepsze efekty niż wymienione suple.
Z jajkami codziennie w końskich ilościach też nie przesadzaj


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2018-01-02 21:32:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 357
Dopiero od lutego mogę :C . 2 jajka na twardo czy na miekko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
jak wolisz, na miękko trochę więcej z żółtka można wyciągnąć, ale patrz jak ci bardziej smakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trądzik a białko ?

Następny temat

Dożylne wlewy witaminowe

WHEY premium