SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrzucić nogi ?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez ojan z działu Po 35 roku życia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
Siema mam 20 lat i 184cm wzrostu ogólnie jestem chudy ale mam grube nogi. W łydkach mam 36cm a w udzie 55. Zacząłem biegać ale boje się że zrobią mi się mięśnie na udach a nie je zrzucę. Dodam że gram w piłke i moje nogi nie są tłuste tylko dość umięśnione. Jakie porady ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
184cm, 36cm łydka i 55cm udo i masz grube nogi? To jakie chcesz mieć przy tym wzroście? Kije od miotły? Gra w piłkę to wydaje mi się, że bieganie? Poza tym bieganie w celu zgubienia fatu nie rozwinie mięśni nóg. Jak się chce zrzucić masę mięśniową to po prostu nie uprawiaj żadnego sportu. Nie używaj nóg to mięśnie zanikną...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
Chce starać się do pracy dorywczej jako model i widziałem że osoby mają chudsze nogi niż ja i lepiej nadają się do reklam np spodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
55 cm to nie jest gruba noga to standardowa chuda noga mam 185 cm i 65 cm w udzie, są tutaj kolesie co mają 180cm i po +70 cm w udzie więc nie dramatyzuj. no i 36 w łydce to też nie jest gruba łydka tak wiec na spokojnie zaakceptuj swoje kończyny jakie są możesz przerzucić się na triatlon, wtedy idealnie wpiszesz się w standardy chudej sylwetki.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
gość chce być modelem ...
może ma za duże nogi do takiej pracy ?

Nie ma co porównywać rozmiarów kulturystycznych z tym co chce osiągnąć ...

Chcesz stracić mięśnie nóg ? musisz doprowadzić do katabolizmu mięśniowego .

+ nie używane mięśnie zanikają

Ja osoboście tego nie polecam, ale to zdecydowanie kwestia priorytetów.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
A jak doprowadzić do tego katabolizmu? Długie biegi wystarczą? Połowe życia gram w piłkę i jeżdżę na rowerze i nogi mam mocno zrobione gorzej z górą,Dlatego chciałbym zrzuć nogi a popracować nad brzuchem klatką i rękami żeby wyglądało to jak u modeli którzy są chudzi ale mają zarysy mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Ja np mam na korupsie ok 10% bf a w nogacj siedzi po 14% i ni chu chu nie chce zejsc nizej.
Jak mi sie uda to dam znac.

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94106 Napisanych postów 363941 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667619
to może zacznij ćwiczyć górę , a takie nogi to nie nogi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46
Ale jak najlepiej doprowadzić do katabolizmu? Z treningów obwodowych wrzucę ćwiczenia na nogi. Bieganie długo dystansowe przez godzinę ds radę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low Fat Low Carb - redukcja kilka pytań???

Następny temat

[ART] Trzy metody kontrolowania insuliny

WHEY premium