SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić mięśnie z masy? I poprawić sylwetkę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
Siema
Mam 15 lat, 183 cm wzrostu i waże 93 kg
Chciałbym do wakacji zrobić sobie sylwetkę, żeby jakoś wyglądać ;)
Diete będę trzymać regularnie.
Ćwiczenia jakieś ktoś może polecić?
BARDZIEJ efektywne? Ze sportem spotykam się codziennie bo jestem w klasie sportowej, tylko że nie mam diety i lubię podjesc, jakie ćwiczenia żeby zrobić, brzuch? Nogi? Klatkę piersiową? Ogólnie zrobić żeby brzuch znikną i piersi nie były duże, za każdy komentarz będę wdzięczny!
:)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Ułóż sobie jadłospis na 4 posiłki + np. wpc po treningu https://sklep.sfd.pl/SFD_Wpc_protein_plus-opis3653.html posiłki dobieraj tak by i produkt białkowy( udka, podroby, szynka schab wieprzowy , wołowina , ryby jak śledź , makrela , łosoś , dorsz , jajka ) węglowodany ( ziemniaki , ryż , kasza gryczana/jaglana/kuskus/pęczak) tłuszcze ( oleje lniany rzępakowy zimnotłoczony , awokado , orzechy nerkowce, włoskie, laskowe , migdały ). Co do treningu na początku wystarczy Ci FBWhttps://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html

Troszkę za późno chyba zaczynasz myśleć, chyba że w miarę ok wyglądasz to zdążysz
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Nadwagi raczej nie zyskuje się w 4 miesiące, i w 4 miesiące się do przyzwoitej sylwetki nie dochodzi. Oczywiście, lepiej zacząć teraz, niż nigdy, ale raczej na formę plażową bym nie liczyła. Zwłaszcza, ze jesteś w takim wieku, gdzie restrykcyjne dieta jest niewskazana. Jeśli jest problem z wyglądem klatki piersiowej, to być może jest problem hormonalny (ginekomastia).

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
Chodzi mi bardziej żeby zmienić te masę co mam na mięśnie, oczywiście nie chodzi mi żeby wyglądać w 4 miechy jak Burneika tylko żeby pozbyć się odstającego brzucha i piersi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A widziałeś, żeby z masła zrobić kotlet? Nie da się, nie ma magicznej przemiany tłuszczu w mięśnie. W klasach sportowych, to takie rzeczy chyba powinny być oczywistą oczywistością. Trzeba zredukować tłuszcz i okaże się, ile tych mięśni w ogóle masz. Pozbycie się brzucha i piersi, to nie jest "tylko", to może być bardzo ciężka praca. I raczej będzie, niestety.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
Wyglądam, tak, chodź trochę wyrobię się w 4 miechy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
Tak wyglądam, jak oceniacie? Jest szansa że chodź trochę się wyrobię?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
Tak wyglądam, jak oceniacie? Jest szansa że chodź trochę się wyrobię?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
Tak wyglądam, jak oceniacie? Jest szansa że chodź trochę się wyrobię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak się daje zdjęcie sylwetki do oceny, to powinna być na nim "sylwetka". Czyli nogi też. Bok ciała. Przód, tył. Swobodnie. Bo tu bardzo niewiele widać, poza tym, że mięśni mało, tłuszczu sporo. Jak zaczniesz dbać o dietę, to na pewno coś się poprawi. Ile? Nie wiadomo. Nie możesz drastycznie obciąć kalorii, bo jesteś w okresie dojrzewania. Poza tym, szybkie chudniecie może spowodować, ze zostanie nadmiar skóry, więc tu też trzeba podejść rozsądnie. Poczytaj o10 wskazówkach żywieniowych i wprowadź je w życie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Trzeba zrzucić tkankę tłuszczową, mięśni za wiele nie będzie, bardziej o następnych bym myślał wakacjach. Ale czas pokaże jak się przyłożysz coś na pewno sylwetkę poprawisz

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Szejki

WHEY premium