SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobić brzuch?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1918

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

71

Wzrost

182

Staż treningowy

nie wielki

Obwód pasa

84

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

sztuki walki 2 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nie mam

Stan zdrowia

B. Dobry

Możliwosci finansowe

Dobre

Cel/problem/opis

Zrobić kaloryfer
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Witam.
Chciałbym wziąć się za swój brzuch, wcześniej robiłem już jakieś ćwiczenia na brzuch codziennie ale nie przynosiły efektów.
Więc mam kilka pytań, ponieważ chciał bym zrobić jako taki brzuch w przynajmniej 2 miesiące, a więc:
Czy opłaca się robić A6W ?
Jakie ćwieczenia najlepiej robić?
Ile dni w tygodniu należy robić brzuch?
Czy potrzebne są przerwy dniowe lub kilku dniowe?
I czy warto pójść do jakiegoś trenera na siłownie i kupić od niego ułożenie diety i treningów?
Dodam też że jestem trochę zalany tłuszczem bo przez 3 miesiące nic nie robiłem, więc mam zamiar też biegać i chodzić na basen, opłaca się? czy warto iść na fitness czy areobik?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To się bzdur naczytałeś, możesz zjeść od razu przed snem nawet, ja codziennie jem o 3/4 w nocy bo tak się kładę spać. Ale ostatni posiłek wrzucaj białkowo-tłuszczowy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DiosSalveMe
Witam.
Chciałbym wziąć się za swój brzuch, wcześniej robiłem już jakieś ćwiczenia na brzuch codziennie ale nie przynosiły efektów.
Więc mam kilka pytań, ponieważ chciał bym zrobić jako taki brzuch w przynajmniej 2 miesiące, a więc:
Czy opłaca się robić A6W ?
Jakie ćwieczenia najlepiej robić?
Ile dni w tygodniu należy robić brzuch?
Czy potrzebne są przerwy dniowe lub kilku dniowe?
I czy warto pójść do jakiegoś trenera na siłownie i kupić od niego ułożenie diety i treningów?
Dodam też że jestem trochę zalany tłuszczem bo przez 3 miesiące nic nie robiłem, więc mam zamiar też biegać i chodzić na basen, opłaca się? czy warto iść na fitness czy areobik?


Dieta to podstawa przy robieniu ABS.
1. Nie opłaca się.
2. 1-2,
3. Tak,
4. Jeśli nie umiesz tego zrobić sam, warto pójść do fachowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Czyli jakie robić ćwiczenia na brzuch jeżeli A6W się nie opłaca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp. Wybierz 2 ćwiczenia na prosty brzucha i 1 ćwiczenie na skośny. 2x w tygodniu powinno być ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
strona nie działa ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.kulturystyka.pl/atlas/brzuch.asp
Kropka mi się wstawiła na końcu.

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2014-01-03 18:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
Bardziej myślałem o robieniu tego brzucha w domu.
Po za tym miałem nadzieje że ktoś wyśłe jakiś sprawdzony plan z ćwiczeniami na brzuch, i z informacją ile powtórzeń trzeba robić.

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2014-01-03 18:35:32

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2014-01-03 18:37:32

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2014-01-03 18:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DiosSalveMe
Bardziej myślałem o robieniu tego brzucha w domu.
Po za tym miałem nadzieje że ktoś wyśłe jakiś sprawdzony plan z ćwiczeniami na brzuch, i z informacją ile powtórzeń trzeba robić.

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2014-01-03 18:35:32

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2014-01-03 18:37:32

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2014-01-03 18:38:04


Odpowiedz mi na jedno. Masz dietę z ujemnym bilansem kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
nie, ale mogę sobie ułożyć dzięki kalkulatorom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To myślę, że warto się najpierw nad tym skupić, a odnośnie ćwiczeń i powtórzeń to nie ma sprawdzonych planów i to samo z zakresem powtórzeń. Możesz zrobić np. 12-15, ale jeden poczuje ten zakres, drugi musi wejść na 15-20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 719
a ile mniej wiecej musi być ujemnego bilansu?
I co do tej strony z ćwiczeniami którą podałeś, to tam nie ma żadnych ćwiczeń izolowanych.

Zmieniony przez - DiosSalveMe w dniu 2014-01-03 19:14:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu na mase???

Następny temat

Dieta i redukcja

WHEY premium