SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmyc samoopalacz?!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 231 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4760
Pilnie potrzebuje waszej pomocy!
Proszę o poważne odpowiedzi.
Sok z cytryny już znam...cos jeszcze?
Jutro rano już nie mogę miec śladu po tym świnstwie.
Jakie specyfiki mogą mi pomóc pozbyc się tego dziadostwa.
Błagam o pomoc...ja się chyba zabije, te plamy są okropne.
Przypadkiem sie tym posmarowałem
Pomocy.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Mialem ten sam problem dzien po opalaniu natryskowym, Ogólem opalanie jest super ale wszystko zależy od pani która nakłada nam preparat na ciałko w moim przypadku niestety pani troche nierównomiernie to wyszło na rękach a na dłoniach przesadzila do tego stopnia że miałem je aż pomarańczowe wyglądało to wstrętnie próbowałem wszystkiego aby to szybko zmyć i nic.

Poradziłem się mojej niezawodnej wszystko wiedzącej mamy a Ta poradziła mi DOMESTOS i wiecie co po 3 minutkach szorowania nie było śladu że wogóle małem coś nałożone, jedyna wada jest taka że niestety troche to piecze. Oczywiscie nie musi to byc akurat DOMESTOS moze to byc kazdy plyn ktory posiada duże ilości chloru, wiadomo ze skora tez na tym troszke cierpi ale nie robimy przeciez tego codziennie. No a przynajmniej po 5 minutach mozemy sie pokazac juz na ulicy :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
https://www.sfd.pl/temat241025/

radze przeczytac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
gotowana pietrucha duże ilości gotowanej pietruchy gotujesz, kroisz i nakładasz.
usunęłam tym sposobem kiedyś samoopalacz z całego ciała, ale poszło na to pare kilogramów pietruszki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
paqtsa do zebow wybielajaca takze mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
malutka z ta pasta to serio?
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tak czytalam w cosmopolitan ze jakas tam gwiazda plamy albo rece jezeli ma nierowno posmarowane to uzywa pasy wybielajacej...

ja nie probowlaam bo ostanio rzadko uzywalam samoopalacza a jak juz uzywalaam to nie mialam plam taki ze mnia cwaniak
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
ania a ta pietruszka to co trzeba trzec czy jak??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no wiec własnie ja tez jak uzywam to plam nie mam <drugi cwaniak> dlatego z tym usuwaniem to sie srednio orientuje
1

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hexogen bo jak sie naklada samoopalacz to sie myje cale cialo mydlem pozniej ja jak bylem na wycieczce to kolezka mial samooplacz soraya
i mowil zeby rozsmarowac go po calym ciele poczekac chwilke i zmyc mydlem i wtedy ladnie braz wychodzi i nie ma zaciekow za uszami nad brwiami ani na rekach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 143 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3544
Ja raz w życiu się tym wysmarowałam, a raczej zleciłam to koleżance i efekt nie był zbyt ciekawy. Teraz zostaję przy solarium

A robi się tak jak pisalam. Gotujesz pietruchę, kroisz w plasterki (wzdłuż pietruchy) i nakładasz. Mnie elegancko wybieliło, ale pietruszki poszło baaardzo dużo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
tez nigdy na szczescie na mialam plam , ale juz bardzo dawno nie uzywalam. ale z ta pietruszka to pierwsze slysze:) wykap sie w pietruszce i soku z cytryny a potem maseczka z pasty do zebow

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izotek, Roaccutane, Aknenormin... warto brać czy nie?

Następny temat

Ból serca podczas biegania

WHEY premium