sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Jak zmniejszyć sajdy przy clenbuterolu? Drżenie rąk, otępienie itd

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 26
Waga 128
Wzrost 190
Wysłana -
Witam, mam takie szybkie pytanie jak zmniejszyć sajdy na clenie, typu drżenie rąk, "otępienie", dziwne samopoczucie. Obiło mi się o uszy że tauryna pomaga coś? Czego i ile wrzucić żeby zmniejszyć te sajdy, proszę podpowiedzcie.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jednym ze sposobów jest zacisnąć zeby i przerwać trudny okres adaptacji . Jednak niektórzy tego nie wytrzymują intrzymaja się z dala od tego środka
Wysłana -
flex1976
Jednym ze sposobów jest zacisnąć zeby i przerwać trudny okres adaptacji . Jednak niektórzy tego nie wytrzymują intrzymaja się z dala od tego środka

Prawda to. Ale czy są jakieś sposoby na zmniejszenie ich? W końcu fajnie jest zmniejszyć sobie "cierpienia".
Wysłana -
Nie ma
Wysłana -
Org dosc szybko wyrabia sobie tolerancje, bynajmniej w moim przypadku. Ile mcg zarzucasz przez ile dni? z kazdym dniem nie jest lagodniej?
Wysłana -
Ja wrzucam tauryne 2x dziennie po 3-4g, do tego potas, cynk i magnez, dzieki tej kombinacji skurcze mnie za bardzo nie wymeczyly, drzenie rak tez tylko delikatne nic wybitnie uciazliwego.
Wysłana -
Tauryna wbduzych dawkach zrobi więcej szkód niż porzytku. Clen to gowno i tyle . Nie nadaje się dla każdego
Wysłana -
U mnie sidy na clenie zawsze sa tak samo silne bez wzgledu na to jak dlugo go przyjmuje
Wysłana -
Zgadzam się z elite. Lepiej kupić jakiś customowy spalacz niż clen brać.
Wysłana -
Heliosa 1ml chce brać przez jakiś niedługi czas. Może coś z opony uleci :D
Wysłana -
Nie licz na miejscowe spalanie
Helios jest łagodniejszy bo i dawka clena mała
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź