SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Jak zmniejszyć sajdy przy clenbuterolu? Drżenie rąk, otępienie itd

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 26
Waga 128
Wzrost 190
Wysłana -
spróbuj ketotifen
Wysłana -
knur____
spróbuj ketotifen

Nie sprawdzi się.

LikeSAA
Witam, mam takie szybkie pytanie jak zmniejszyć sajdy na clenie, typu drżenie rąk, "otępienie", dziwne samopoczucie. Obiło mi się o uszy że tauryna pomaga coś? Czego i ile wrzucić żeby zmniejszyć te sajdy, proszę podpowiedzcie.

Spróbuj Signopam od 1/4tbl (2,5mg), ewentualnie dalej pół daweczki / 5mg. Możesz spróbować na noc, choć przy clenie w dzień lepiej brać z rana minimalne dawki.
Wysłana -
Jakich to szkód narobi tauryna w wiekszych dawkach?
Wysłana -
Nie ma jakiś mocnych skutków ubocznych , jakiś ból brzucha i sraka %) jednak nie jest to warte stosowania w takich dawkach bo i tak nie pomoże

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2017-06-19 21:34:05
Wysłana -
flex1976
Nie licz na miejscowe spalanie
Helios jest łagodniejszy bo i dawka clena mała

W sumie to jakoś nie liczę, choć kiedyś z brzucha zeszło dość szybko. 40mcg clenu w 1ml to jak 1tab zazwyczaj. Łapy chodzą do samego wieczora a jedząc jajecznice z widelca spada :D
Wysłana -
Ja porównując końcówkę przed wyjściem na scenę czułem bardzo dużą różnicę z Tauryną i bez jeśli chodzi o skurcze, ale w sumie to nie znam podloża tego zjawiska
Wysłana -
Skurcze to akurat najmniejszy problem . Najgorsze jest przymulenie , ból głowy itp
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź