SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmniejszyć sajdy przy clenbuterolu? Drżenie rąk, otępienie itd

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12777

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

128

Wzrost

190
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
spróbuj ketotifen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
knur____
spróbuj ketotifen



Nie sprawdzi się.


LikeSAA
Witam, mam takie szybkie pytanie jak zmniejszyć sajdy na clenie, typu drżenie rąk, "otępienie", dziwne samopoczucie. Obiło mi się o uszy że tauryna pomaga coś? Czego i ile wrzucić żeby zmniejszyć te sajdy, proszę podpowiedzcie.



Spróbuj Signopam od 1/4tbl (2,5mg), ewentualnie dalej pół daweczki / 5mg. Możesz spróbować na noc, choć przy clenie w dzień lepiej brać z rana minimalne dawki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52783
Jakich to szkód narobi tauryna w wiekszych dawkach?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Nie ma jakiś mocnych skutków ubocznych , jakiś ból brzucha i sraka %) jednak nie jest to warte stosowania w takich dawkach bo i tak nie pomoże


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2017-06-19 21:34:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16854
flex1976
Nie licz na miejscowe spalanie
Helios jest łagodniejszy bo i dawka clena mała


W sumie to jakoś nie liczę, choć kiedyś z brzucha zeszło dość szybko. 40mcg clenu w 1ml to jak 1tab zazwyczaj. Łapy chodzą do samego wieczora a jedząc jajecznice z widelca spada :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52783
Ja porównując końcówkę przed wyjściem na scenę czułem bardzo dużą różnicę z Tauryną i bez jeśli chodzi o skurcze, ale w sumie to nie znam podloża tego zjawiska

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699310
Skurcze to akurat najmniejszy problem . Najgorsze jest przymulenie , ból głowy itp
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAD 600

Wiecej