SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zgubić parę kg na masie?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Witam od 5 miesięcy chodzę na siłownię i regularnie ćwiczę. Widzę efekty więc plan treningowy mam dobry. Jednak z niewiedzy trochę nieumiejetnie ułożyłem dietę i zaniedbalem parę kwestii
(już wiem co i jak, po konsultacji z osobą kompetentna, wszystko poprawione).
Niemniej jednak efekt jest taki że ważę o 5kg za dużo (83 kg przy 177cm). Chciałbym ważyć te 78kg. Chciałbym wykonywać interwały. Tu mam parę pytań:
1.podobno nie łączy się ich w te same dni co treningi siłowe, więc robiłbym to pomiędzy np środa i niedziela (dni wolne od treningów silowych). I tu moje pytanie, czy wpłynie to negatywnie na masę mięśniową? Da się uniknąć jej utraty zbijając te 4-5kg zbędnego tłuszczu?
2. Zostawić dietę taka jaka mam i tylko robić te interwały np dwa razy w tygodniu czy zmniejszyć na jakiś czas spożywane kalorie? (obecnie 2500,przy 4 treningach siłowych w tyg,i pracy raczej siedzącej szkoła, czasem normalne aktywności w ciągu dnia typu odkurzanie).
3. Ile kalorii jednorazowo powinno się spalać podczas jednego treningu intetwalowego? Ostatnio na bieżni w niecała godzinę spalilem 500-600kcal, tyle starczy czy więcej?
Jeśli czegoś nie dopisałem albo ktoś nie rozumie którejś z części mojego pytania to doprecyzuje. Z góry dziękuję za pomoc. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Aeroby możesz robić po treningu siłowym lub jak masz czas w dni nietreningowe. Wystarczy jak dołożysz te 2 aeroby i zostań przy tym co jesz, a jeśli nie będzie spadać masa to wtedy odjąć kcal. Jeżeli szybko zgubisz parę kg to na pewno poleci coś z mięśni. Nie ma szans zgubić samego tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Po pierwsze nie ma szans zgubić tłuszczu jeśli jest się na plusie kcal (jeśli waga rośnie). A cardio czy interwal mało w tym pomoże. Ew. (podczas masy) może w jakiś sposób ograniczyć/zminimalizować łapanie fatu . Ale małe szanse że że spali tłuszcz. Zwlaszcza sam tłuszcz.

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
A jakby Szybka redukcję zrobić np miesiąc /dwa na zrzucenie tych paru kg? Czym To będzie skutkowało? Przecież na redukcji też się jak najmniejszym kosztem Mięśni gubi tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mini cuty to normalna rzecz na redukcji. W niczym to nie przeszkodzi tylko musisz to odpowiednio rozplanować.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
netheon7
A jakby Szybka redukcję zrobić np miesiąc /dwa na zrzucenie tych paru kg? Czym To będzie skutkowało? Przecież na redukcji też się jak najmniejszym kosztem Mięśni gubi tłuszcz


jak szybko to vlcd pozostaje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - Nowy Start

Następny temat

IF 20-4 kiedy pierwszy posiłek?

WHEY premium