SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zdobyć siłe ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak szybko zzyskac troche sily powiedzmy ze 20 kg. ćwicze juz okolo roku z malymi przerwami i w porownaniu do kumpli odbiegam sila od nich o ok 20 kg (wyciskanie na klate)
z wygladu tez "powinienem" wycisnac te 20 kg wiecej, ale tak nie jest co zrobic ? jaki trening (suplementy probowalem
kreatyne z glutarolem olimpu, i rozne egg amino, egg pro z megabolu ale narazie cos efektów niema. Gdzie tkwi blad ?
Z góry dzieki
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Zack - rosjanie i białorusini nie mają kasy, to biedne kraje. Poza tym zasadniczo używają własnych leków z własnych aptek bo nie są nic gorsze niż leki zachodnie.
W USA leki polskie i rosyjskie mają ogromne wzięcie...
Ale już nic więcej nie mówię, to temat na dział doping.
A co do treningu, to nie jest zły, ale dużo się nie różni
od wcześniejszych. Czy byłbyś w stanie podać inne rozpiski?
Jestem ciekaw. Aktualnie mam 18 lat, 21 kwietnia będę miał
19. wyciskam 170kg, ale nie cwiczę dużo na siłowni, bo trenuję zapasy i nie zawsze mogę trenować siłowo :(.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Trudno powiedzieć z racji na to, że niewiem co już "przerabiałeś". Może spróbuj wyciskanie połowiczne z większym niż zwykle ciężarem dla wzmocnienia stawów (potrzebna asekuracja drugiej osoby), popróbuj wyciskanie z różnymi kątami pochylenia ławeczki, spróbuj powtórzenia wymuszone (tu znów asekuracja).
Odpowiednia liczba kalorii, nawet w dzień wolny od treningu zaglądaj do kuchni


pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zgadzam się z Finderx-em i może spróbuj takie ćwiczenia,jak pompki na poręczach,wyciskanie głową w dół,czy wyciskanie płasko ze sztangielkami-te wszystkie ćwiczenia dobrze wpływaja na siłę w wyciskaniu sztangi.Pozdrawiam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuję w ćwiczeniach na klatę coś takiego:
1 seria - 15powt. rozgrzewka - sam gryf lub 20 % Maksymalnego Pojedynczego Powtórzenia
2 seria 8 powt 50%MPP
3 seria 6 powt 65-70%MPP
4 seria 2-4 powt 85-90%MPP
5 seria 1-3 powt 90-95%MPP
To tylko w kwestii pierwszegu ćwiczenia , w drugim opuść serię rozgrzewkową.
To bardzo ciężki trening skierowany na siłę, uważaj na technikę, rób powoli i nie ćwicz cześciej klatki niż 2 razy w tygodniu. Co trzy tygodnie sprawdź ile jesteś w stanie wycisnąć na maxa(poprzedź to intensywną rozgrzewką).
Nie ciągnij tego dłużej niż 2 miesiące. Pij dużo wody przy tym możesz jeść kreatynę w rozsądnych dawkach (może być Olimp). Jakby ostro zaczęły dokuczać stawy lub przyczepy mięśni - odpuść. A i nie rób więcej jak 3 ćwiczenia na klatkę na jednym treningu.

among the blind a one-eyed man is king

Zmieniony przez - paziuu w dniu 2002-01-30 04:48:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paziuu mądrze mówi ! na mnie coś takiego działa aż miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie ze taki trening nie jest zbyt dobry,poniewaz jest zbyt duzo serii na malych ciezarach i zbyt wiele rochow zrobionych na nich.Ja cwicze planem treningowym napisanym przez pana Zdzislawa Pienkosa- trener kadry narodowej trojboju silowego.Do niego tez chodze na silke.Moj trening sie znacznie rozni od tego zalecanego przez was.

sila byla jest i bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13074
cześc wszystkim.
Zak ,czy mógłbyś rzucić ten plan?
bo mi też ostatnio siła na klacie staneła.
niemoge ruszyć z miejsca.
pozdrawiam

Lolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
Ja cwicze tak np:jezeli wyciskam 110 na płaskiej
robię jedna serie 50%max ciężaru 5 powt
2 seria to samo(rozgrzewka)

a potem 1 seria 90kg-1 ruch(przyzwyczaja miesnie i stawy do ciężaru )

a potem 110 na maxa-a potem piramidka ciężarów w dół

Dla porównania proponuje zrobic na jednym treningu normalna
piramidkę , a na drugim własnie taki uklad jaki podałem.

Jestem pewiem ze na drugim podniesiesz swój nowy rekord , a mięsnie przepracujesz i tak bo później robisz piramigkę w dół z dużą ilocią powtórzeń

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie treningi jakie wy podajecie wykonywali radzieccy i niemieccy ciezarowcy i inni silacze przed 30 laty.Ale czas plynie i wszystko sie zmienia.Nie wiem czy jakis czolowy zawodnik trojboju lub ciezarow czy wyciskania trenuje w taki sposob.Plan podam jutro bo musze obliczyc te ciezary w procentach ciezaru masymalnego.

sila byla jest i bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ijuż mamy "jutro" a planu ani widu ani słychu.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854





pozdrawiam. Tomek

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do Mawashi'ego

Następny temat

Idealna Klata?

WHEY premium