SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Jak zapamietac plan treningowy

Wysłana -
Siemano mam pytanie bo mam zrobiony plan treningowy i chce chodzic na silownie ale nie chce sie uczyc planu treningowego na pamiec dlatego chcialbym brac po to telefon czy to normalne wsrod innych czy macie jakies inne sposoby? Z gory dzieki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Wydrukuj lub korzystaj z telefonu... to żaden wstyd.
Wysłana -
Ja noszę kartkę a4 ludzie noszą zeszyty inni w telefonie. Normalne
Wysłana -
Normalna sprawa. Telofon najwygodniej się wydaje
Wysłana -
mam kolego co w excelu na telefonie sobie stały progres zapisuje, patrzysz w telefon, zeszyt osttanio było np 50kgx8 a to dzisiaj dam 52 kg.
Wysłana -
Ja chodzę z zeszytem. Nie widzę w tym nic dziwnego. Mam zapisany tam trening, wagę, jak wyglądał ostatni trening, jakie były obciążenia, dopisuje nawet suplementację jaką stosuję. A wszystko po to aby zaobserwować jak to wszystko wygląda w przeciągu miesiąca, a nawet roku ;)
Wysłana -
telefon i luz
Wysłana -
Jeśli masz na myśli tylko zapamiętać swój trening, tj. kolejność ćwiczeń, ilość serii i powtórzeń to dobrym sposobem na zapamiętanie jest napisać ten trening własnoręcznie na kartce, mózg wtedy lepiej zapamiętuje dane. Jak chcesz zapisywać swój progres i spostrzeżenia to tak jak inni napisali, telefon bądź zeszyt nie jest czymś obciachowym na siłowni.

Odgrzany kotlet :)

Zmieniony przez - KrzYsztof [KLZ] w dniu 2017-04-08 07:57:48
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź