SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zapamietac plan treningowy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38
Siemano mam pytanie bo mam zrobiony plan treningowy i chce chodzic na silownie ale nie chce sie uczyc planu treningowego na pamiec dlatego chcialbym brac po to telefon czy to normalne wsrod innych czy macie jakies inne sposoby? Z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Wydrukuj lub korzystaj z telefonu... to żaden wstyd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Ja noszę kartkę a4 ludzie noszą zeszyty inni w telefonie. Normalne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
Normalna sprawa. Telofon najwygodniej się wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mam kolego co w excelu na telefonie sobie stały progres zapisuje, patrzysz w telefon, zeszyt osttanio było np 50kgx8 a to dzisiaj dam 52 kg.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Ja chodzę z zeszytem. Nie widzę w tym nic dziwnego. Mam zapisany tam trening, wagę, jak wyglądał ostatni trening, jakie były obciążenia, dopisuje nawet suplementację jaką stosuję. A wszystko po to aby zaobserwować jak to wszystko wygląda w przeciągu miesiąca, a nawet roku ;)

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
telefon i luz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 912
Jeśli masz na myśli tylko zapamiętać swój trening, tj. kolejność ćwiczeń, ilość serii i powtórzeń to dobrym sposobem na zapamiętanie jest napisać ten trening własnoręcznie na kartce, mózg wtedy lepiej zapamiętuje dane. Jak chcesz zapisywać swój progres i spostrzeżenia to tak jak inni napisali, telefon bądź zeszyt nie jest czymś obciachowym na siłowni.

Odgrzany kotlet :)


Zmieniony przez - KrzYsztof [KLZ] w dniu 2017-04-08 07:57:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedtreningówka a wódka

Następny temat

trening CARDIO ze SMARTWATCHEM (pulsometr - gps - możliwość wrzucania gdzieś wyników)

WHEY premium