SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząc!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117
Mam 17 lat waże 72 kg (większośc masy to brzuch z fałdami) wzrost ok 178 cm. Wyciskam max 20 kg Ech co komputer robi z człowiekiem. No i chciałbym zacząc cwiczyc ale jak byłem na siłowni to potem przez 3 dni miałem zakwasy. Wiecie może jak trenowac, jakie użądzenia do cwiczen se kupic i jakie odżywki i sterydy czy coś takiego. Ostatnio kupiłem se dwie hantle po 4 kg pocwiczyłem troche i mam zakwasy od 2 dni. Chyba kupiłem za cięzkie ciężarki. Tylko sie nie śmiac kiedys trzeba zacząc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4717
Miałem podbnie.Może nie amm za dużego doświadczenia żeby mówić na czym masz ćwiczyc ale wiem jedno że najpierw zrzuć zbędne kilogramy za pomocą aerobów i diety.Ja jak chciałem schudnąć to na siłce zaczynałem od rowerków,bieżnie,bzruszki,coś lekkiego na atlasie i kończyłęm na steperze.
Lepiej niech wypowie się ktoś bardziej doświadczony to tylko moje zdanie.
Aha i poczytaj podwieszane posty o dietach,chudnięciu itp.

Kolejny z tych którzy walczą o lepszy los...
-----------------------------------
Z-SC King

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
O ****a

Tutaj moge polecic tylko to:
- https://www.sfd.pl/temat205292/
Tutaj masz rozpisane po kolei co i jak jak na silke chcesz isc no bo zupelnie nei masz pojecia o tym

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117
To też trzeba sie odpowiednio odżywiac! Dużo tego, jest napisane wszystko tylko trzeba przeczytac, dużo jest cwiczen pokazanych jak je wykonywac itd. Mam nadwege? , przcież waże tylko 72 kg. A massa to jest ten zestaw witamin czy czegoś tam co można kupic za 200zł w sklepie waszym?



Zmieniony przez - Marioxx w dniu 2006-02-02 01:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie kupuj nic!! Na poczatek wystarczy dietka I bedziesz ladnie rosnal Trening to nie zabawa musisz o tym jakiej pojecie miec wiec czytaj

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 117
Nie potrafie se diety ułożyc. Jak sie oblicza zapotrzebowanie białek, węglowodanów i tłuszczów na kg masy? Bo w tym Dzienniku Posiłków który sciagnołem tego wymagają na początku. Jakie są najważnijsze dania mam jeśc ryby, mięso, produkty mleczne czy co?
Potrafie pracowac w excelu oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
https://www.sfd.pl/temat173140/
tu wsyzstko napisane jest!! Ino czytaj uwaznie a nie ******l ze nie ma

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmiar wody

Następny temat

Zaczynam !

Wiecej