SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo przepraszam jeśli już ktoś o coś podobnego pytał, ale mam pytanie:
Mam 16 lat. Moj rekord na klate wynosił 75 kg. Wynosił, ponieważ miałem przerwę i nie ćwiczę już od 5 miesięcy. Jednak chcę znowu zacząć trening i chciałbym sobie kupić jakąś odżywke, ale nie wiem jaką kupić. Przecież jest tyle różnych rodzajów Kreatyn, a ja nie zabardzo wiem którą mam sobie kupić. Najlepiej jakąś niedrogą. I zaznaczam, że narazie jechałem na sucho i żadnej odżywki nie brałem. Ach i jeszcze żeby ktoś napisał jaką odżywkę z czym brać. Z góry ThX.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
Kreatyna to nie odzywka (ew. jezeli wazysz 1,5kg to mozesz liczyc te 0,5g bialka jako skladnik odzwyczy). Kreatyna jest suplementem i nie ma zadnego sensu brac jej na poczatku cwiczen. Nie wazne ze kiedys cwiczyles, przez te 5 miesiecy spadlo Ci wszystko. Odloz pieniadze, uloz diete. Za 50zl to mozesz kupic carbo

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile masz kasy? Masz dietę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
skup się na diecie, zacznij lekkie treningi, powoli zwiększaj objętość i intensywność treningów poćwicz kilka miesięcy a potem zgłoś się po suple/odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znaczy sie ja juz wczesniej cwiczylem jakies 8 miesiecy potem mialem przerwe 5 miesiecy i chcialbym znowu zaczac cwiczyc. A diety jeszcze sobie nie ustalilem. Poprostu czesto pije Maślanki, jem kilka jajek tygodniowo i ogolnie duzo jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
DZiał odżywianie poczytaj o diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ułóż dietę w oparciu o sugestie z ww. działu i ewentualnie możesz ją uzupełnić gainerem bo najprawdopodobniej trudno ci będzie z samej diety wszystkiego dostarczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A i na odzywke chcialbym przeznaczyc jakies 50 zl. No moze troszeczke wiecej ale dobrze by bylo jakbym sie zmiescil w tej granicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to jednak lepiej za taką sumę dorzucić coś do diety którą ułożysz bo to lepsze rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej no wporzadku ale ja nie jestem jakims mega koksem i nie bede wydawac na odzywki kilka set zl. Chce na dobry poczatek sprawic sobie jakas dobra odzywke mysle o kreatynce tylko ze nie wiem jaki rodzej i z jakiej firmy mam ja kupic. Kumpel polecal mi jakas w proszku Olimpa czy cos takiego a ja sie na tym nie znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jak chcesz kretke to kup najtansza- jeden kit- tylko pamietaj o zapijaniu jej sokami owocowymi - to wazne bez transporterow - i duzo wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
nie jesteś mega koksem a Twój nick mówi inaczej

skup się na diecie jak będziesz miał opracowaną do perfekcji to odżywki nie potrzebne

Jak powrócisz do treningów to tak jak napisałem spokojnie powoli wszystko nadrobisz

co do kretki po powrocie do formy przy dobrej dietce możesz zakupić mono lub nazbierać sosik na jakiś jabłczan lu b stack ale to jużwiąże sięz poważnymi kosztami

Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc...

Następny temat

cykl

WHEY premium