SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć?

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Witam,
jestem nowym nabytkiem forum sfd, więc na wstępie pragnę przywitać wszystkich jego użytkowników.

Ostatnimi czasy naoglądałem się filmików, które pokrótce przedstawiały grupki młodych ludzi podciągających się na placach zabaw, wykonujących różne, zaawansowane ćwiczenia, o których normalny, przeciętny Kowalski nawet nie wiedział, że może marzyć. Do czego dążę? Chciałbym zapytać o to jak zacząć trenować, aby ciężka praca zaowocowała możliwością wykonania takich ćwiczeń? Do jakich podstawowych ćwiczeń musiałbym zwrócić się o pomoc w celu uzyskania takiej formy?

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia na siłowni, od kilku miesięcy używam odważnika kettlebell 16kg. Jeżeli byłoby to możliwe, proszę o kilka wskazówek, pomysłów na ćwiczenia podstawowe, które z powodzeniem mogłyby wprowadzić przeciętnego mnie i może ludzi, którzy kiedyś odnajdą ten temat w bezkresnych złożach internetu w tajniki takiego treningu.

Poniżej wysyłam kilka linków, odnoszących się do tego o czym mówię:









(przepraszam za wrzut z sadistica ale to stamtąd dziś przyszła do mnie odwaga na posta)
http://www.sadistic.pl/ghetto-workout-polska-vt140885.htm 

Za wszelką pomoc serdeczne dzięki. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5893


- treningi z Kettebel'em
Co podnoszenia nóg w zwisie na drążku, czy innych zabaw nogami potrzebujesz silnego brzucha ( trening brzucha )
Do podciągania się : a ) nachwyt - głównie plecy i biceps b) podchwyt - głównie biceps i plecy ( kolejne treningi nachodzą nam na myśl )
Ogółem trenuj całe ciało, aby być sprawnym i silnym
Tutaj znajdziesz opis wszystkich ćwiczeń : http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
moim zdaniem by wykonywać te zaawansowane ćwiczenia z masą ciała musisz... zacząć ćwiczyć z masą ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
bo w końcu jeżeli chcesz dużo wyciskać to pompki niewiele ci pomogą a gdy chcesz zrobić 100 pompek wyciskanie mocno obciążonej sztangi tez niewiele da. kup drążek do podciągania lub pójdź na plac zabaw i zacznij uprawiać podstawowe ćwiczenia
takie jak podciągnięcia dipsy i tym podobne.a i polecam książke skazany na trening paul'a wade droga od zera do bohatera w ćwiczeniach z masą ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 897
kluczem do osiągnięcia wyników z filmików jest progresja. zacznij od prostych wersji ćwiczeń np. chcesz podciągać się na jednej ręce:
zaczynasz od podciągnięć z nogami opartymi na krześle później robisz pół podciągnięca później pełne, wąski, pół podciągnięcia na 1 ręce i osiągasz cel. pełen plan jak dojść do podciągnięć na 1 ręce w ,,skazany na trening''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
adidiii

1. Naucz się edytować posty .
2. Patrz na daty , zanim napiszesz .

pozdrawiam .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FT-7 PREZENTACJA !

Następny temat

Podstawy - jak zacząć?

WHEY premium