SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 17 lat, bardzo podoba mi sie fitness i wszystko co z tym związane, jednak jak dotychczas nie odważyłam się zacząć. Owszem uprawiam różne sporty: basen, jogging, taniec funky, jazda na rowerze, ale chciałabym zacząć uprawiać fitness. Niestety nie znam nikogo kto zna się na tym i nie wiem od czego należy rozpocząć. Przeczytałam dużo artykułów na forum , ale używa się tam takiego słownictwa że nieraz nie wiem o czym mowa. Bardzo chciałabym uzyskać jakieś porady jak mam zacząć?? )
Pozdrowienia!

Trawa17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
Wg. mnie powinnas znalesc kogos w swoim otoczeniu kto moglby uprawiac fitness z toba najlepiej kolezanka basen,jazda na rowerze wszystko jest ok ale dodaj jeszcze do tego jakies cwiczenia silowe na silowni lub fitnessklubie. Co do cwiczen to na forum jest ich wiele opisanych oczywiscie nie mowioe tu o kulturystycznym treningu :) pozatym jesli jestes nowa to zapraszam na fitness.hoga.pl znajdziesz tam wiele porad dla poczatkujacych (i nie tylko) jakby byly jakies problemy to idziemy z pomoca.

Fire
Moderator: Fitness

Zmieniony przez - F/re w dniu 01-06-08 23:09:56

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Witaj na SFD Milo, ze jest wsrod nas kolejna fitneska ) Mam nadzieje, ze po przeczytaniu materialow z fitness.hoga.pl nie bedziesz juz miala zadnych watpliwosci, co do fitnesu. Powodzienia, a jakby co, to zawsze mozesz pisac, a kto tylko bedzie mogl, na pewno Ci pomoze !!

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
hej...ja tez chcialabym zaczac...tylko ze tak sie skalada ze nie mam zadnej kolezanki z ktora moglabym zaczac:( p0oza tym to w moim miescie oprocz basenu(ktory na szczescie:) mam zafriko) nie ma zadnej innej mozliwosci poruszania sie;( wprawdze mamy stadion ale zamkniety i ogrodzony a do lasu zeby pobiegac czy cos musialabym sie wlec godzine a ja przeciez mam szkole;(
ale czy komus udalo sie cwiczyc samemu? i jakie cwicenia najlepiej wykonywac na poczatek. oststnio (od pol roku) jezdze na rowerku stacjonarnym tyle ze nie regularnie ale jak juz sie dorwe to jade 1,5 godz bez przerwy , kiedys chodzilam na aerobik 1miesiac a wczesniej 6lat tanczylam w zespole wiec chyba nie jest ze mna tak zle jeszcze...

hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Jeśli macie problem z koleżanką lub niejscem do ćwiczeń, to polecam kasety video. Z tym, że moja propozycja jest troszkę odmienna od tych proponowanych na kasetach. Ja wolę opcję obejrzenia kasety, spisania ćwiczeń, a potem wykonywania ich samemu bez patrzenia się w ekran, przy własnej muzyce. Wtedy jest dużo lepsza koncentracja.
A kaset video jest na rynku bardzo duży wybór

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2265
oka a jak bym chciala zaczac biegac to co proponujecie na poczatek...czy marszobiegi czy od razu bieg i po ile min

hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xeno, a co polecasz? slyszalam, ze Kamila Porczyk ma cos nagrac?

Madzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aerobic ..aerobic..aerobic i jeszcze raz aeorbic na poczatek

hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3083
Co do kaset, to mi osobiscie (ale nie jestem zadnym tam fachowcem), bardzo podobaly sie kasety Cindy Crawford. Sa dwie kasety, na jednej sa dwa treningi, kazdy ok. 30 minut, a na drugiej jest jeden trening (ok. 50 minut). Te dwa krotsze dobre sa na poczatek. Ale wlasnie ten dluzszy trening naprawde przyniosl mi efekty. Acha tylko trzeba zaopatrzyc sie w sztangielki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany i białko w posilkach?????

Następny temat

W szkole?

Wiecej