SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
Cześć mam do Was pytanie mianowicie mam 188cm wzrostu i ważę 111kg jak myślicie mogę zacząć swoją przygodę z siłownią treningiem na siłę czy na początek polecacie mi schudnąć do jakiejś granicy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Redukujesz do tego momentu aż będziesz zadowolony z efektu swojej sylwetki w kg tego nie obliczysz, jeżeli lubisz biegać to biegaj ale zbytnio nie przesadzaj bo się narazisz na kontuzje, jeżeli zmuszasz się do biegania, to lepszym rozwiązaniem będzie rowerek stacjonarny lub wycieczka rowerowa/ orbitrek jeszcze lepszym urządzeniem będzie wioślarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Tak, ewidentnie i to duzo schudnąć nawet 30kg z tego co widze. Potem jak zejdziesz do fajnego % tłuszczu zaczac budować mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
Mam zamiar ułożyć dietę i biegać a czy przy okazji mogę ćwiczyć na siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Raczej odwrotnie,dieta i silowni i jako dodatek bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
Czy fbw będzie dobre dla mnie jako początkującego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Tak jak najbardziej . Plan treningowy skonsultuj w dziale " trening dla początkujących " A dietę wstaw tu do oceny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Zaznaczam, że bieganie przy takiej nadwadze konczy sie obciążeniem stawów kolanowych, ledzwiowego odcinka kregosłupa oraz przeciążenia miednicy wiec radze sie dobrze zastanowić czy aby na pewno bieganie to bedzie twoje ''kardio''. Lepiej juz na rowerze jezdzić lub jakis orbitrek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak zaczynasz to i siła Ci skoczy nawet i na redukcji, z biegania bym zrezygnował przy takiej masie szkoda stawów

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
Zeszłem już do 100kg jak myślicie jeszcze muszę schudnąć żeby budować masę? Jeśli tak to do jakiej granicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wstaw foto sylwetki

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 438
Proszę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, przyspieszenie metabolizmu

Następny temat

Ilość węglowodanów. Białka. Tłuszczów na dzień przy diecie

WHEY premium