SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z tymi tatuażami na dwa trzy lat???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
Mam pytanie czy moze ktoś ma lub jest zorientowany na temat tych tatuaży na dwa trzy lata mam dopiero 15 lat i jeszcze rosnę mam w planie zrobić sobie tatuaż ale za jakieś 2,3,lata więc pomyślałem że taki na krutko mi sie nie rozmaze do puki nie zrobie sobie prawdziwegp.
2

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Tak zwany biotatuaż jest dość popularny w ostatnim czasie. Technika jest bardzo podobna jak w przypadku tradycyjnego tatuażu, tylko nacięcie robi się zdecydowanie płycej (około 0,5 mm pod skórą), a barwinki, które wprowadza tatuażysta, są pochodzenia naturalnego. Niestety bardzo ciężko znaleźć dobrego tatuażystę, który kompetentnie wykona tatuaż tą techniką. Wykonanie może przynieść trudność, bo często bywa tak, że barwnik wprowadzony jest zbyt głęboko i po nawet 2 latach nasz tatuaż wygląda bardzo nieestetycznie.

Warto się zastanowić, jeśli mamy w planach budowanie masy mięśniowej, to zawsze możemy poczekać z wykonaniem tradycyjnego tatuażu, po okresie masowym. Wtedy nie będzie stanowił on nawet po 5 latach żadnego problemu. Poza tym, nawet spory przyrost masy mięśniowej nie powinien wpłynąć negatywnie na jakość dobrze wykonanego tatuażu.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
Tatuaż, który znika po pięciu latach? Owszem - jest to możliwe. Technika wykonywania tzw. biotatuażu polega na wprowadzaniu barwnika nieco płycej, niż ma to miejsce w przypadku tatuażu tradycyjnego - na głębokość 0,2-0,8 mm. W tej technice stosowane są wyłącznie barwniki pochodzenia naturalnego. To w połączeniu z głębokością nakłucia gwarantuje czasowe wyblaknięcie i - w efekcie - całkowite zniknięcie tatuażu. Uwaga! Jeżeli decydujemy się na wykonanie biotatuażu, musimy być szczególnie ostrożni. Nie można go wykonywać byle gdzie, warto wybrać renomowane studio. Chodzi o to, że barwnik może zostać wprowadzony zbyt głęboko - a decydują o tym dziesiąte części milimetra. Jeżeli tak się stanie - za sprawą niewprawnego tatuatora lub wadliwego sprzętu - po kilku latach rysunek może być równie wyraźny, jak świeżo po wykonaniu. Jeżeli wzór nam się podoba - nie ma problemu. Ale jeśli znudzeni rysunkiem z utęsknieniem oczekujemy momentu jego zniknięcia - problem jest, i to duży - tym większy, im większy jest tatuaż. Z kolei w przypadku, gdy biotatuaż został wykonany poprawnie i z żalem obserwujemy jego blaknięcie - nie ma problemu żadnego. Poprawienie wzoru to kwestia chwili i nie wiąże się z żadnymi utrudnieniami - poza kolejną wizytą w stu-
diu tatuażu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
ale po jakis dwoch latach tatuaz ten wyglada ponoc okropnie, jest rozmazany i w ogole nieestetyczny! wiec moze lepiej poczekac te kilka lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
Dzięki oczywiście sog>........
1

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
Tatuaż znikający - fajna zabawa dla pozerów i narcyzów.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 681 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2781
A może to dobry pomysł bo jak chcesz troche urosnąć w szeż to ci się troszke rozmaże..no chociaż zawsze mozna poprawić..

Nie sztuką jest bić sztuką jest się bronić nierobiąc napastnikowi krzywdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
sory ninja heh
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
prawdziwy sie nie rozmaze napewno. a jak duzo urosniesz to są do tego poprawki przeciez.
1

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1652 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16945
niunniaa piękna jesteś słoneczko ty moje :P
2

1971-1996-=TuPaC AmArU ShAkUr=-
-= DORADCA w dziale Uroda© =-
-= Znawca w dziale Nasze Zdjęcia© =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Siema,tez sie interesowalem takim tatuazem bo jak chcialem zrobic mialem 15 lat lecz ze moj ojciec robil sobie dziare na rece to i ja zrobilem tatuaz na stale i nie zaluje mimo ze w wieku 15 lat nie powinienem tego robic zrobilem to....mam tatuaz na nodze wiec narazie nie martwie sie ze dostene rozstepow na nim czy cos a na 18 czyli za 2 lata i tag chce wytatuowac cala lydke wiec jest ok....zalezy gdzie chcesz zrobic ten tatuaz to ejst bardzo istatne...i jak rosniesz nie rob na stale tylko poczekaj kilka lat....ja odkad zaczalem chodzic na silownie przestalem roznac i mam 180 cm wzrostu tylko:(POZDRO z NY

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
Raymond! dziekuje bardzo za mile slowa!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jlu z was ma tatuaż???

Następny temat

Problem z żyłami :>

WHEY premium