SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak z odzywakami na sammy poczatku?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, od jakiegos czasu przegladam forum i znajduje duzo cennych dla mnie informacji,ale jednak nie mogełem znalesc odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie.Mam 17 lat 175cm wzrostu, ok.60kg, z kulturystyka mam do czynienia od 5 miesiecy,diete juz ustaliłem zas powiedziano mi ze dobrze by było abym brał białko serwkatkowe. Bedac w sklepie "DYSKOBOL" dowiedziałem sie ze samo białko serwatkowe jest na odchudzanie i rzezbe, wiec polecono mi cos w sytylu MSS XXL firmy TREC i do tego co jest dla mine i wielu ludzi zaskoczeniem kazano mi brac zelatyne ktora kosztowała 74zł za mała pusze i mieszac mass-e z ta zas zelatyna.(jest to dla mnie absolutna bzdura). Mam ochote zakupic izolat białkowo-weglowodanowy firmy OLIMP(zaw.białka -43g,zaw.wegli-43g na 100g proszku)chcial bym sie upewnic przed zakupem ze nie wydam pieniedzy na mrne i prosze was(dosiwadczonych) kulturystow o rade.Czy biorac ta odzywke przybiore ma masie miesniowej ktora w czasie jesieni bede mogł zaczac rzezbic? Z grory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 108 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 862
no z ta zelatyna to hit jakis :)
pierwsze slysze, chyba sprzedawca chcial ci produkt wcisnac po prostu. moze ma prowizje od sprzedazy.
co do odzywek to tez jestem zwolennkiem teorii ze najpierw trzeba pocwiczyc troszke na normalnej diecie a potem brac sie za takie rzeczy.
chodzi o to ze po 5 miesiacach na silowni nie jestes jeszcze w stanie zrobic na tyle wyczerpujacego treningu aby przyswoic nalezycie ta swoja odzywke. chodzi mi o to ze na tym etapie wystarczy ci dobra dieta zlozona z naturalnych produktow, odzywka to wyrzucenie kasy.oczywiscie zaszkodzic nie zaszkodzi ale co do efektow...bylbym ostrozny.
zreszta wyglada na to ze i tak juz sie zdecydowales, wiec jesli musisz to nie kombinuj za bardzo tylko kup jakiegos gainera.
a co do supli, to hmb jest wskazane dla kazdego i na kazdym etapie rozwoju.
poczytaj o dzialaniu tego produktu to zakumasz dlaczego
ps
wskazane nawet dla ludzi niemajacych ze sportem nic wspolnego.
pozdrawiam

Pablo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
5 miesięcy treningu i już za odżywki się bierzesz. Poczekaj jeszcze troszke. Narazie mięśnie same Ci będą rosły.

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak myslisz ?Myslełem ze juz moge wiziac sama odzywke an mase (duzo osbob mi takzalecało). Jestem smukły i sam widze ze jednak sprzydało by sie troszkeprzybrac na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
No skoro ektomorfik to polecam jakiegoś gainerka.

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak wczesniej wspomniałem 172-5cm wzrpstu i 60kg jeda zaleta jaka mam to doscy rozbudowane bary :) ale zalezy mi na masie i chce wiedziec czy np. sam Top Mass (OLIPU) wystarczy lub cos wstylu Whey Mass. Czy jezeli che przybrac na wadze MIESNIOWEJ (NIe tłuszczowej) to musze brac odzywke z wieksza ilosci wegli czy białka. Ja osoboscie wybrałęm sobie Top Mass zawierajac 43g. białka jak i tyle samo wegli (43g)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
175-60 kg wagi. Zarzuć coś typowo węglowego. Jak nabierzesz troszke tłuszczyku to sie nie przejmuj, szybko spalisz. A tak poza tym to do innego działu

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie ?,jestem "zielony" wiec pytam Tutaj:) dzieki z małą podpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16092
https://www.sfd.pl/suplementy/ 

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
dura bialko/gainer nie zaszkodzi
popieram,zacznij od gainera,nabierzesz troche masy (tluszczu tez ale bez przesady oczywiscie) a pozniej białko
pozdro

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 362 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1647
zacznij dobrze cwiczyc i dopiero pomysl o odzywkach teraz jeszcze za szybko

cwicz cwicz a bedziesz wielki :)

moja silownia
http://www.sfd.pl/temat167019/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3115 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21300
czemu za szybko?za szybko to moze byc np.na kreatyne ale na białko/gainera?po 5miesiacach?olśnij mnie dlaczego

Zmieniony przez - miśkov w dniu 2004-09-28 19:16:10

to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóźcie początkujacemu :]]]

Następny temat

Początkujący - HELP

Wiecej