sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Jak wysylac paczki do Anglii ?

Wysłana -
Prosze o podpowiez jakim kurierem, jak zapakowana paczke najlepiej zrobic i bezpiecznie wyslać do Anglii.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zależy co chcesz wysłać, najlepiej zapytać się osoby która ją otrzyma jakim kurierem by chciała ją otrzymać (niby głupota ale ja wolę niektórych od innych moze na złe osoby trafiłem u mnie w okręgu i się muszę nieraz z niektórymi uganiać) . Pudełko kartonowe oblepić taśmą i gotowe, mozna też zalepić folią stretch czy papierem pakownym. Dobrze też sprawdzić ceny kurierów ile sobie za taką paczkę liczą.

Dobrze tez jest umieścić adres, wydrukować i zakleić go taśmą przezroczystą szeroką by nie zmókł.

Tutaj porady z gls
https://gls-group.eu/PL/pl/warunki-dostawy/bezpieczne-pakowanie

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-06-08 21:59:33
Wysłana -
Potrzebuje wysłac lekarstwa :) zeby doszły a nie zostały cofniete na granicy :)
Wysłana -
To już zalezy od służb w angli czy tą paczkę prześwietlą czy nie.
Wysłana -
jak puscisz kurierem ale nie typu dpd to dojdzie. Nie takie lekarstwa dochodziły... :) jak masz cos ciekawego do ogarniecia to napisz do mnie na priv. moze cos wezme ;)
Wysłana -
Ja tam przez stronę euro-paka.pl nadaje. U nich można porównać od razu w jednym miejscu wszystkich kurierów, którzy na danej trasie rozwożą paczki, ich ceny itd. No i plus, że zamówienie kuriera to chwila moment, a z dostawą nigdy problemów nie miałam. Mam siostrę w Londynie, więc tak kilka razy do roku coś jej przesyłam.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź