SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyrzeźbic kaloryferek na brzuchu? Jakie najlepsze ćwiczenia?

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 56139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
Witam.. chciałbym mięc tzw . kaloryferek na brzuchu... odrazu mówię ,że jestem szczuplutki,zero tłuszczyku,więc będzie mi łatwiej.pPoprostu juz tak mam ,że jestem wysoki i szczupły.. trochę mi to przeszkadza .. no ale co poradze... Inni maja 38 w bicu.. drudzy są rozyebani w barach.. a ja chciałbym sobie zrobic kaloryfer :D hehe
Czy brzuszki są dobre do rzezbienia? moze A6W? czy cos innego? Czytałem na róznych forach... jedni piszą ze brzuszki nic nie daja .. drudzy mowia inaczej.. Widzialem efekty goscia ktory zrobil 2 razy A6W i nic to mu nie dało.. Odpowiedzcie.
A i ile czasu trzeba zeby miec fajny brzuch?
Nie kasujcie tego tematu,prosze.
pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 120
Ja chodzę na ABT do Akademii Walki na Pradze no i kaloryfer już widoczny ;) mega fajna siłka, teraz to tylko by chodził z gołą klatą hehehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Trening na brzuch to ja bym raczej polecil ABS II...
A jak chcesz miec kaloryfer to musisz miec jakas mase miesni brzucha i niski %bf.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
Może ktos sie wypowie ,ktory to przerobil? od zwyklego brzucha po fajny kaloryferek? jakie cwiczenia wykonywaliscie? ile wam to zajelo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8131
ja natomiast proponuje A6W testowałem go i jest godny polecenia
już po 30 dniach będziesz widział ładny kaloryfer

"The pain you feel today
will be the strength you feel tomorrow"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
SoonS co ty w ogole gadasz!

Po A6W moze zwalic troche brzucha i spalic tłuszczu,ale nie bd mial kaloryfera!

Rzezbienie brzucha moze troche potrwac,ale jesli jestes wytrwaly to napewno sie uda.powodzenia

Proponuje takie cwiczenia + aeroby do tego:

1. Skłony na krzesełku rzymskim 4 serie / 25 - 50 powt.
2. Unoszenie nóg w zwisie 3 serie / 25 - 50 powt.
3. Unoszenie nóg w pozycji leżącej 3 serie / 25 - 30 powt.
4. Skręty tułowia 3 serie / 50 powt.
5. Unoszenie tułowia z leżenia przodem 3serie / 15 powt.
6. Unoszenie nóg siedząc 4 serie / 25-50 powt.


Zmieniony przez - Nowin33 w dniu 2008-11-05 11:12:25

Zmieniony przez - Nowin33 w dniu 2008-11-05 11:13:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Nowin33 i on to wszystko ma zrobić w jeden dzień z inną partią czy tylko to? Bo jest tyle serii, że ja na plecy ani nogi tyle nie robię...

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
"Inni maja 38 w bicu.. drudzy są rozyebani w barach.. a ja chciałbym sobie zrobic kaloryfer"

To znaczy ze che on popracowac najbardziej nad brzuchem dlatego tyle cwiczen.

Nie znam jego planu treningowego,dlatego podalem tylko cwiczenia na brzuch.Normalne ze nie doda tych wszystkich cwiczen do codziennych treningów bo nie da rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 445 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6694
Czyli jeden z pośród tych sześciu powinien wybrać.
A do autora najpierw musisz mieć "zrobione" mięśnie brzucha, a potem postarać się o jak najmniejszą warstwę tłuszczu na nim i powinno być dobrze, ale tego nie zrobi się w tydzień czy nawet miesiąc. Trzeba trochę się poświęcić.

:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Skonczcie w koncu bredzic ze a6w to trening na jaką kolwiek rzezbe brzucha, bo to jest co najwyzej smieszne, ktos ma dosyc niski poziom bf zrobi takie a6w czy co kolwiek innego to ma wizualne zarysy miesni tyle,ktos jest calkowicie zalany to 15x a6w w kolko jeden za drugim nic mu sie da bo ten plan nie redukuje zadnego tluszczu!!! skonczcie z dopidywaniem swoich glupot jako zalozen tego planu.


Zeby zobaczyc miesnie trzeba zejsc na nizszy poziom bf! zadnymi cwiczeniami tego sie nie zrobi, to nie epoka glupot i mitow, ze a6w redukuje tluszcz, ze hmb dziala, czytac fakty najpierw pozniej pisac.

Podstawa dieta, nie zbedne aeroby/hiit/tabata etc. Do tego trening brzucha, tyle.


W kazdym temacie o brzuchu ktos musi wciskac swoje durnoty na temat a6w, nic nie wiedzac w ogole o zalozeniach planu, o podstawach diety i treningu.


Co do tego planu ktory zostal podany, to przeladowany.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 468 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3317
Przykładowy trening:

poniedziałek:
- podciąganie prostych nog z obciazeniem wiszac na drążku 4 serie x 12 powtorzen
- przyciąganie nóg do klatki piersiowej w zwisie 4 serie x 12 powtorzen
- sklony tulowia w lezeniu (krazek zza glowa) 4 serie 12 - 15powtorzen

sroda (trening o mniejszej intesywnosci)
- przyciąganie nóg do klatki piersiowej w zwisie 3serie x 12 powtorzen
- skony tulowia w lezeniu, ciezar na klatce piersiowej 3 serie 15 powtorzen

piątek
- podciąganie prostych nog z obciazeniem wiszac na drazku 4 serie x 12 powtorzen
- przyciąganie nóg do klatki piersiowej w zwisie 4 serie x 12 powtorzen
- sklony tulowia w lezeniu (krazek zza glowa) 4 serie x 12 powtorzen
- cwiczenia skośnych brzucha z cw. miesni grzbietu tj. wiosłowanie, MC itp. 4 serie 10-6 progresja (10,8,6,6)

Jak chcesz miec dobry brzuch to takie cwiczenia. Sam jade tym planem i po 2 tyg widac efeekty!!! Ja jestem po 2 tyg...jak chcesz moge zapodac fotke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
Ok daj zdjęciena jak zaczynałes i teraz...
Ja wam mówie że nie mam ani grama tłuszczu na brzuchu... mam dobra przemiane materii.
jak chcecie to zrobie zdjecie brzucha...

np jak bym dziennie robil z 50-100 brzuszkow to by cos bylo widac po miesiącu?
nie wiem nie znam się :P

Zmieniony przez - 000112 w dniu 2008-11-05 17:05:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA RZEŹBE !!

Następny temat

Ocena planu treningowe - masa....

WHEY premium