SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyrzeźbić brzuch?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 46370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam do Was ogromną prośbę. Nie jestem żadną kulturystką, nawet nie chodzę specjalnie na siłownię. Weszłam na tą stronę żeby rozwiązać swój problem, niestety nie znalazłam tu nic, co mogłoby mnie dotyczyć- może ktoś mi po prostu posłuży dobrą radą? Otóż pół roku temu zaczęłam ćwiczyć mięśnie brzucha. Miałam po prostu hmmm początki przepukliny? Nie wiem, nie znam się na tym; no po prostu- bebzun niemal mi zwisał:) Zaczęłam od niewielkich serii na dolne i górne partie brzucha, tj.podnoszenie nóg pod kątem prostym oraz skłony z pozycji leżącej przy ugiętych lekko kolanach. Dodatkowo robiłam też skręty (na mięśmie poprzeczne) oraz skłony w bok - przy czym te ostatnie w sumie tylko po kilka aby się trochę rozciągnąć. Otóż mój problem polega na tym, że bardzo szybko doszłam do chyba wcale niezłej kondycji (robię te ćwiczenia od 5-ciu mies.), codziennie wykonuję 100 "brzuszków dolnych" i 200-250 "brzuszków górnych". Od jakiegoś czasu (ok. 2 m-cy) robię krótkie, szybkie serie aby wyrzeźbić te moje mięśnie, ponieważ myślę, że są już wystarczająco silne. I tu pojawia się mój problem - mój brzuch nie daje się wyrzeźbić! Cały czas przyrasta mi "masa". mój brzuch wcale nie staje się płaski i ładny- wręcz przeciwnie- robi się wieeeelki!
Być może robię coś źle, niestety nie stać mnie na chodzenie na siłownię, wszystkie ćwiczenia wykonuję w domu. Czy moglibyście poświęcić mi trochę uwagi i pomóc mi, doradzić jak mieć silny ale płaski brzuch?
Marta
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz rower w domu to polecam 3x w tygodnu po godz pozatym ogranicz tłuszcze i cukry ze swojej diety ,cukry najlepiej odstawic wogule .Ćwiczenia kture robisz som dobre tylko brakuje im aerobów no i może diety .Mięśnie już napewno masz wypracowane teraz zacznij redukować tkanke tłuszczowom żeby je pokazać . Ogranicz weglowodany i spożywaj więcej białek , a na noc tylko produkty białkowe nieobiecuje ale powino zadziałac powodzenia . Napisz jak poszło po msc pozdro

...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Ciwczenia są ok, ale wydaje mi się, że z djętą coś nie tak. Najpierw musisz stracić tkankę, a potem robić rzeźbę. Dużo biegaj i skacz na skakance. To powinno pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Domyślam się, że o tkankę tłuszczową specjalnie tu nie chodzi. oczywiście rób dużo aerobów np. jazda na rowerze 4-5 razy w tgodniu i trzymaj odpowiednią dietę.

Aby pozbyć się wydętego brzucha po prostu go wciągaj napinając mięśnie i wytrzymuj jakiś czas 60-120 s. rób to często i namietnie, a powinno pomóc. kilka serii, kilka razy dziennie. Po pewnym czasie mięśnie wewnątrzbrzuszne ulegną skróceniu i brzuszek powinien być płaski i piękny

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Proponuje biegac co 2 dzien po 20-30 min. Jesli chcesz zwiekszyc wytrzymalosc i nabrac ksztaltow brzuszka to aerobiczna 6 weidera bedzie dobra no jesli bedzie ci starczylo sil to aeroby mozesz dorzucic razem z bieganiemJesli chodzi o diete to poczatkowo ograniczyc spozycie weglowodanow i tluszczy No jesli chcesz szybsze efekty badz ich nie zauwazysz to proponuje zakupic spalacz tluszczu...

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 368 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1399
czy ty rozmawiasz sam ze soba?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Nie rozumiem o co ci chodzi ??

f*** YEAH!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 374 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15944
6 lat .. jak jeden dzień :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7560 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 58488
Poprostu ku****na date nie spojrzalem troszke popilem

f*** YEAH!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spalac tluszcz bez utraty masy

Następny temat

Ile jest kofeiny w CocaColi?

WHEY premium