SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyliczyć zapotrzebowanie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 458
Witam Was!
Wiem, że są na to wzory z tym, że ja ich nie mogę zrozumieć, gdyż nie wiem jak wyliczyć moją aktywność fizyczną skoro w ogóle jej nie ma ( praca przy biurku )
Zamierzam nabrać masy!
Wzrost :185
Waga: 69
Wiek: 25
Aktywność fizyczna: praca przy biurku 8h dziennie
Proszę o pomoc w wyliczeniu zapotrzebowania lub wytłumaczeniu jak mam samemu to zrobić.
Dziękuję za odzew !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Jak najbardziej, warto uzupełniać to, czego braki w diecie są bardzo prawdopodobne. Np. do tego witamina D3.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 458
Wyliczyłem i wyszło mi 3029 kcal w takim razie teraz muszę tyle zjadać czy jeszcze dołożyć aby nabrać masy ? (jestem totalnym lakiem w tych tematach) dopiero zamierzam powoli sobie wszystko studiować żeby jakoś to rozsądnie wejść.
Wyliczyłem trening na 3x45min w tygodniu to rozsądnie dla gościa 185/69kg/25lat ? czy więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
jesli tyle Ci wyszlo zapotrzebowanie to jest na tzw 0.czyli zebynabierac masy musisz dodac kalorii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 458
Dodać ? ile mogę dodać czy po prostu testować swój organizm ? i wyjść z 300kcal + ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Dodaj 300 kcal i obserwuj , jak będzie słabo to dodasz więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 458
A czy trening 3dni po 45 minut to odpowiednio ? Czy tutaj też próbować ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2755
Wiecej trenujesz wiecej jesz ;)
Mniej trenujesz możesz zjeść mniej.
Dodaj 300 kcal do tych 3k. Mam podobne zapotrzebowanie i przy redukcji obcinam 300. Tylko u mnie z wagą 92kg wyszło 2100 a Tobie 3000+? Dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2755
Jak ćwiczysz 3 razy w tygodniu na siłowni to chyba ok. 2800 powinno wyjść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Cuxx
A czy trening 3dni po 45 minut to odpowiednio ? Czy tutaj też próbować ?


Ale co odpowiednio? Przecież nawet nic o nim nie wiemy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 458
Właśnie tutaj rodzi się pytanie odnośnie tych kcal, gdyż po wyliczeniu zapotrzebowania samemu wyszło mi 3029 kcal a jak wyliczam w kalkulatorze to wychodzi 2126 więc jak to jest ? Dziękuje za cierpliwość tym którzy decydują się mi pomóc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wiedzą o odzywianiu

Następny temat

Dieta 16 lat na mase

WHEY premium