SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głodówka - jak z niej wyjść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Pracując na noce jesz tak samo, tyle że przesuwasz posiłki - nie ma niejedzenia po 18:00, niejedzenia ww wieczorem. Jesz tak, żeby wypełnić zapotrzebowanie kaloryczne. Ewentualnie rozliczasz sobie dietę nie dobowo, tylko np. tygdniowo - żeby się zmieścić w bilansie. 1800 to kaloryczność nadal redukcyjna (nawet w naszym wieku ) Poza tym w ostatnim zrzucie było 1500 kcal, czyli ta podwyżka kalorii nie jest duża. Tylko trzeba się skupić na jakości jedzenia - musi być białko, muszą być zdrowe tłuszcze i ww - no ale z tymi nie masz problemu Nawet jeżeli waga podskoczy, to nią się nie sugeruj - mierz się i podziwiaj w lustrze - to jest istotne a nie cyferki na wadze. Poza tym, tak sobie kombinuję, że skoro praktycznie nie jadłaś białka to taka normalna jego podaż może spowodować że jeszcze coś spadnie - bo żeby metabolizować białko organizm energii potrzebuje - ale to takie dywagacje
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9700
Ok. Mam już jakąś "bazę dietetyczną" Mam tylko nadzieję, że na siłowni ktoś mi pomoże; cieszę się, że w ogóle znalazłam siłownię, w dodatku niedaleko mojego miejsca zamieszkania.
Inna sprawa to - czy po 7 dniowym kursie trenera personalnego, który jak czytałam na stronie, można ukończyć w 3 - 4 dni - taki trener ma odpowiednie kwalifikacje żeby instruować takiego laika jak ja?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
osobiście z tłuszczami bym wbił spokojnie te 1,5g/kg, no i wrzucił może te wyniki - jak patrzyć kompleksowo to kompleksowo. Generalnie w mojej opinii jest to sprawa do głębszej naprawy, zjechany metabolizm - jeśli naprawdę udało ci się tylko to spieprzyć to po prostu ciesz się . W sumie ciekawe jak hormony, ale bajki pewnie nie będzie ;p .

a pro po trenera - kwalifikacje teoretycznie ma, wiedzy ni ch*ja (przy założeniu, że tylko w taki sposób się kształcił) . Do wyboru trenera, czy dietetyka warto się mocno przyłożyć, bo można się nieźle nadziać.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-06-17 22:01:48
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
koniecznie ułóż posiłki ze źródeł z pierwszej strony, tam były linki od deja vu,
ta dieta którą wkleiłaś wygląda bardzo źle, uboga, monotonna, zauważ, że np. nie było tam źródeł białka - w takim przypadku organizm nie miał szans utrzymać mięśni i je palił wraz z malejącą wagą, a jak nie ma mięśni to nie ma siły,
ułóż sobie ze trzy różne jadłospisy i daj tutaj zrzuty, ilość białka, węglowodanów i tłuszczy podane masz wyżej przez innych, pamiętaj o warzywach, jesteś babką to na pewno wymyślisz jakieś pyszności, raz w tygodniu niech pojawi się jakaś tłusta rybka,
i rany koguta, musisz więcej spać, sen to regeneracja organizmu, tak po prostu nie można, mniej jak te 7-8h to jest ciężka próba dla ciała,
czekam na postępy, powodzonka a w razie jakiś problemów śmiało pytaj tutaj, jest tu wiele pomocnych ludzi z pokaźną wiedzą
2

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie trzeba mieć papierka by być dobrym trenerem, jak ktoś idzie zielony na kurs to i po kursie nic nie będzie wiedział, na kursy często idą osoby też co są obeznane w temacie jedynie potrzebują zaświadczenia by pracować na siłowni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znak "Produkt Polski"

Wiecej