SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyglada trening Bjj u Nastuli?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Gleboko sie zastanawiam nad tym, zeby nie zaczac chodzic do nastuli na bjj. Obecnie trenuje TKD i siatkowke, wiec raczej mam wiecej pary w nogach i o walce w parterze nie mam pojecia. Poza tym mam 18 lat, nie wiem jak to wyglada wiekowo w grupie. Czy moglby ktos opisac dokladnie jak wyglada trening (bo 21. to dla mnie troche za pozno zeby pojechac i zobaczyc trening a rano mam szkole...)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
zaczyna sie tak ze wchodzimy na mate ,troche biegamy(bieg normalny ,tylem ,przeplatanka itd) potem sie czolgamy w jedna strone maty a w druga wracamy skretami bioder ,potem np robilmy przewroty przez bark albo normalne -roznie to jest,na koncu rozgrzewamy kark.Potem trener pokazuje jakas technike dobieramy sie w pary i ja cwiczymy przez iles tam minut i potem pokazuje nastepna itd w sumie robimy jakies 3-4 techniki-roznie to bywa,potem przez reszte czasu sa walki :na poczatku walki o sama pozycje(bez dzwigni i duszen) ,potem z dzwigniami i duszeniami.niekiedy robimy tak ze jak skonczy pokazywac techniki to zanim przejdziemy do walk ktore opisalem wyzej robimy tzw walki zadaniowe czyli walki w ktorych musimy zastosowac te techniki ktore byly na treningu ,potem jest koniec treningu idziemy do szatni ,kapiemy sie i idziemy do domow.jesli chodzi o wiek to roznie ,u mnie ja jestem najmlodszy -mam 18 lat ale jesli o to chodzi to wiekszosc to ludzie po 20-tce.

p.s czekam na soga

"Jezeli moj przeciwnik nie zna BJJ to moze byc nawet potworem a ja i tak go pokonam"
-Murilo Bustamante
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Dokładnie tak jak napisał Jagnik. Uwagę należy zwrócić na to że na każdym treningu uczysz się tylko kilku technik, ale za to masz bardzo dużo czasu na ich przećwiczenie, dzięki temu nie zapomnisz ich po tygodniu.
Skoro 21 to dla Ciebie za późno to może jedź na Legię na Powązkowskiej? BJJ jest tam o 18.30 we wtorki i czwartki, lub na Gwardię na Racławickiej - poniedziałki i piątki o 19.15. W ramach jednej opłaty możesz trenować i na Legii i na Gwardii także na pewno dopasujesz sobie jakiś termin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2780
Przede wszystkim trening "u Nastuli", odbywa sie na czystej macie . Wnętrze jest bardziej ekskluzywne, jest sauna, siłownia...
Ostatnio tylko, przychodzi coś malo osób na ranne 1,5 h treningi, króte lubie tak bardzo

Boink !

Tyle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
Byłem tam na treningu tylko raz ale i tak mam jak najbardziej pozytywną opinie. To naprawde dobre miejsce na trenig Bjj. Pozdrowienia, szczególnie dla Jagnika!


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WOJSKOWE SYSTEMY WALKI

Następny temat

full contact jiu-jiutsu Bytom

WHEY premium