SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wyglądają kursy instruktorskie i czy wymagany jest jakis poziom uimiejetnosci ?

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Nie znalazłem odpowiedniego działu na ten temat więc postanowiłem napisac tutaj. W razie czego proszę go umieścic tam gdzie trzeba.

Trenuje karate oraz bede zaczynał 2 rok studiow WF. Powoli myślę o jakiś uprawnieniach instruktorskich. Na dzień dzisiejszy to w planie mam instruktora basenu, trenera personalnego. No za parę lat jak dobrze będzie to zdobede czarny pas w karate wiec dodatkowy papierek. To na dzień dzisiejszy.

Chciałbym się dowiedziec jak takie kursy wyglądają. Pływac umiem pływac, ale nie wszystkimi stylami i pewnie też nie tak jak trzeba. Na siłownię z 5 lat temu chodziłem i co nieco się orientuję jeżeli chodzi o jedzenie.

Od niedawna zastanawiam się czy też nie dołożyc instruktora samoobrony. I tu kolejne moje pytanie czy trenując już parę lat karatę i mając już jakis wysoki stopien wtajemniczenia można zrobic instruktora samoobrony ??
No i jak wyglądają pozostałe kursy. Jakieś cwiczenia to zapewne beda na kursach omawiane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
mogę powiedzieć jak to u mnie było na instruktorze kulturystyki, to większość była kumatych osób ale co niektórzy to chyba nie wiedzieli po co tam przyszli, kurs ukończyć ukończyli, jakoś tam egzaminy przebrnęli, papierek nie problem zrobić, problem potem tą wiedzę wykorzystać.

Nim wyższy stopien zaawansowania kursu to wypada coś umieć, np na trenerze personalnym już podstaw nie bedzie jak się wyciska poprawnie itp tylko już bardziej złożóne, jak np treningi z kobietami w ciąży, treningi na basenie jak do klienta podchodzić itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Zależy od miejsca, w którym będziesz robił kurs. Jak sama nazwa wskazuje KURS ma na celu przeszkolenie przyszłego instruktora, a nie wyłącznie przeegzaminowanie. Poziom zależy od szkoły i od, po prostu, poziomu kursu. Są takie kierowane do początkujących lub do zaawansowanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 132 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1811
Co do trenera to nie problem bo to moja specjalność na studiach. Co do stopnia no tak, wiadomo. W moim wypadku to bedzie jako poczatkujacy potem sie podnosi kwalifikacje.

Fajnie. Czyli z tego co widzę nic na przeszkodzie nie stoi


Zmieniony przez - Johny2309 w dniu 2017-08-17 06:18:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Spokojnie mozesz iść, odświeżyć wiedzę, coś nowego się dowiedzieć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JW Grom

WHEY premium