SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wycisnąć 100 kg na ławce?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 310
Ok, dzięki, po prostu po 100 kg zaczyna się "nowe życie". :) Przez miesiąc przybyło tylko 5 kg i pomyślałem, że jest coś nie tak :P Więc po co się męczyć, lepiej spytać mądrzejszych. Tak mam, lepszych od siebie podziwiam- nie hejtuję.:) Bogatszych szanuję, itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
KaczoRhEaD
Ok, dzięki, po prostu po 100 kg zaczyna się "nowe życie". :) Przez miesiąc przybyło tylko 5 kg i pomyślałem, że jest coś nie tak :P Więc po co się męczyć, lepiej spytać mądrzejszych. Tak mam, lepszych od siebie podziwiam- nie hejtuję.:) Bogatszych szanuję, itd.

Spokojnie :) wszystko przyjdzie z czasem,nie sluchaj opini innych wyznaczaj sobie małe cele dla przykładu 'za poł roku chce wyciskac 10kg więcej' ja tez kiedys chciałem 100 przyszedl dzien co zrobiłem tym 30 powtórzen :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 310
Wow, ile lat ćwiczysz? :O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
14 rok idzie z jedną 2 miesięczną przerwą .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy ten plan jest optymalny dla mnie?

Następny temat

Ostatni etap masy - 5 tyg z Fst 7 priorytet ramiona

WHEY premium