SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

Jak wyciągnąć środki z Skrill bez prowizji

Wysłana -
Panowie,

Jest temat.

Potrzebuję wypłacić część środków z MB. Środki są na koncie EUR.
Mam też konto PLN u nich.

I teraz pytanie. Czy ktoś z doświadczonych graczy mógłby podpowiedzieć, jak najkorzystniej wyciągnąć środki na konto bankowe w PLN, czyli bez prowizji i po jak najlepszym kursie..

Kombinowałem z wpłata do buka przez Skrill i wypłata tych środków na konto, ale buki jak wiadomo pozwalają wypłacać tą samą drogą co się wplacało..

Może zna ktoś buka, który na to zezwala ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Z tego co się orientuję to od buka można kasę wypłacić na dwa sposoby. Pierwszy to tym samym sposobem, którym się dokonało ostatniej wpłaty (jeśli istnieje taka fizyczna możliwość). Drugi to właśnie konto bankowe, niezależnie w jaki sposób się wpłaca wypłacić na konto można zawsze, przynajmniej tak było jakiś czas temu. Tylko, że dochodzi kolejny szczegół czy bukmacher pozwoli Ci od razu po wpłacie wypłacić kasę bez obrotu? Jakiś czas temu śledziłem wątek na pewnym forum i jest na rynku bukmacher, który pozwala na takie coś. Nie wiem czy nawet to nie był bah. (najlepsze rozwiązanie napisać do kilku z zapytaniem - czy po wpłacie środków za pomocą MB jeśli byś się ostatecznie nie zdecydował skorzystać z ich oferty możesz wypłacić środki bez żadnych dodatkowych kosztów i czy może to być konto bankowe). Większość wymaga obrotu, by nie wyglądało/ nie było to jak pranie pieniędzy (choć i tak ludzie piorą kasę przez buki).

Tak wygląda teoria jednego ze sposobów. Nigdy nie byłem zainteresowany nim ponieważ są inne dostępne kanały i możliwości.

Jak będzie Pippo to może coś podpowie i podzieli się swoją wiedzą.

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2014-02-04 21:49:39
Wysłana -
Dzięki. Z obrotem, to nie ma problemu, da się zrobić. Na przykład Nurnberg - Bayern Munich zagram over 0,5 i po temacie

Ja z kolei u większości buków spotkałem się z sytuacją, iz nie można wypłacić środków inną drogą, niż się wpłacał..

Ostatnio w Pinnacle probowałem, który trzeba przyznać, iż jest jednym z niewielu pro-klienckich buków i nie dał rady..
Wysłana -
Nie u wszystkich buków mam konta, więc nie mogę dać gwarancji Poxipola, ale w obawie o pranie brudnych pieniędzy teraz chyba u każdego bukmachera nie można wpłacić pieniędzy jedną metodą, a wypłacić drugą.

Co do pytania, to nie próbowałeś "ściągnięcia środków z karty"? Ostatnio robiłem rezerwację w hotelu i trzeba było w momencie rezerwacji uiścić już opłatę za cały pobyt, podałem nr swojej karty wydanej przez MB, obecnie Skrill i ściągnęli mi z konta Skrill tyle, ile musiałem zapłacić, a więc bez żadnej prowizji.
Wysłana -
Problem z tym, że ja potrzebuję gotówki, nie za coś zapłacić. Poza tym MB bierze sobie jeszcze dodatkową prowizję za przewalutowanie. Dobrym pomysłem była by wypłata eur w bankomacie i sprzedaż eur w kantorze chociażby, tyle, że jak chcę wypłacić eur z euronetu, to mi nie pozwalają i piszą, że tylko z konta złotówkowego można wypłacić. Żenada.

Zna ktoś może bankomat jakiś, gdzie można eur wypłacić z konta eur ?
Wysłana -
Ja bym wrzucił tą kasę do unibetu na przykład to nie trzeba robić obrotu. Od razu wypłacasz, zmieniasz walutę, wychodzi korzystniej.
Ja mam euro w netellerze to robię przelew na konto walutowe w euro.
Wysłana -
Ale to wtedy buk robi przewalutowanie i to zdecydowanie drożej wychodzi.
Wysłana -
W bukach internetowych jest tak jak piszesz - musisz wypłacić tą samą drogą, którą wpłacałeś.
Tak sobie myślę, że można by tą kasę "przegrać" w jakimś pokerromie na konto znajomego i on wypłaciłby na swoje konto w PLN i oddał w papierze. Tylko trzeba dowiedzieć się czy ile straci się na przewalutowaniu w pokerromie.

Zmieniony przez - RobBob w dniu 2015-09-01 08:33:29
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź