SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak uderzać w gruche??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1110
Witam, ma tu ktos doswiadczenie w waleniu w gruche to znaczy taka co stoi czesto przed pubami ? Nigdy nie trenowalem zadnej sztuki walki (oprocz judo ) i wyciskam zazwyczaj ok 700. Qmpel chodzacy na kick boxing, chudy jak patyk wali za 900 Wiec pytam sie czy znacie jakis sposob na lepsze wyniki? A jak mam za malo pary w lapach to poradzcie jak ja zwiekszyc Bo troche sie wystraszylem po takich wynikach..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to chyba musisz trenowac jakiś pizgany styl walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
g**** prawda. Wszystko zależy od sposobu udeżenia. wszedł kiedyś taki byczek i tylko 760 walnął. Później podszedł taki chuderlak i walną 900, wszystko zależy od techniki i miejsca uderzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale te maszyny też są c***a warte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dokładnie, to jest taki łatwy zarobek dla posiadaczy klubów. Każdy cche się pochwalić jaki to z neigo masztacha, a to g**** prawda z tą siłą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Najwazniejsza jest technika.Jak udezalem mialem 800-884 a mam 15lat, bardzo czesto mialem lepszy wynik od 20 letnich kolesi(wcale nie malych)
Oni udezali jakimis cepami ala dres a ja technicznym prawym prostym

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wale maksa zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
to zalezy tesh od maszyny, kazda maszyna jest inna i troche inaczej podaje te wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 698 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28956
mi zawsze cienko idze na takich maszynach
ostatnio max mozna bylo zrobic 900 mi poszlo 765 =)
a qmpel (kibol) maxa trafil a ja jestem 2x wiekszy od niego i znacznie silniejszy ....

liczy sie technika

In a world of delusion
Never turn your back on a friend
Cos you can count your real true friends on one hand through life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Ja ******le....
Zalezy na jaka maszyne trafisz... Sa takie gdzie sporo osob wali maxa a sa takie gdzie ciezko jest przekroczyc 600....
Jak juz chcecie porownywac to podajcie jaki jest rekord i ile wam sie udalo walnac - chociaz i tak to*****a warte...
Na wakacjach 1-2lata temu czesto sie w to bawilem z kolegami....najlepszy sposob to 2-3kroki rozbiegu i walnac (tak jak sie mlotka uzywa) centralnie z gory, oczywiscie wejsc calym cialem....przynajmniej ja taki sposob uwazam za najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
przynajmniej na takie maszyny trafilem, moze wszystkie byly zepsute

ale i w zeszlym roku juz na kazdej z nich w granicach 950 uderzalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Filmy kulturystyczne

Następny temat

Modlitewnik

WHEY premium